מה עשתה ילדה בת 3 במעבדת סמים?

בפשיטה שגרתית על מעבדות סמים ביבנה, גילו שוטרי מרחב איילון אם ובתה הצעירה המתגוררת במקום. מאות שתילי המריחואנה שנמצאו במקום הוחרמו, החשודים ובהם גם האם נעצרו והילדה בת ה-3 הועברה לשירותי הרווחה בעיר

שוטרי ובלשי מרחב איילון שפשטו אתמול על וילה ביבנה ששימשה כמעבדת סמים הופתעו לגלות כי במקום מתגוררת אישה יחד עם בתה בת ה-3.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הבלשים שעוסקים בתקופה האחרונה בפעילות ממושכת נגד שורה של חשודים בגידול סמים, חשפו כי המקום שימש כמעבדת "הידרו" ענקית עם למעלה מ-400 שתילי מריחואנה בשלבי גידול שונים.

בנוסף לאם, נעצרו במקום שני חשודים נוספים שבחיפוש עליהם נמצאו מפתחות לווילה נוספת ששימשה למטרות דומות. גם שם מצאו השוטרים מעבדה משגשגת שבה כ-100 שתילים ומספר שקים גדולים המלאים בעלי מריחואנה מיובשים, טחונים ומוכנים להפצה. בסך הכל נמצאו בשתי הווילות 34 ק"ג סמים ששוויים נאמד בעשרות אלפי שקלים.

במהלך החיפוש במקום, הגיעו לזירה עוד שני חשודים שהביאו עימם ציוד רב לגידול הסמים כגון מאווררים, דשן וצינורות. השניים נעצרו אף הם ויובאו, יחד עם החשודים הנוספים והאם, לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלום בתל אביב. במקביל, הועברה הפעוטה שנמצאה במקום לידי סבתה.