צפו: אוהדי בית"ר תוקפים עובדים ערבים בסניף מקדונלדס בי-ם

בסרטון שהפיצה המשטרה מתוך מצלמות האבטחה בסניף של רשת ההמבורגרים בשכונת רמת בית הכרם, נראים האוהדים משתוללים בחוץ ואז פורצים כמה מהם פנימה ומתחילים לתקוף עובדים ערבים. הם החלו להשליך כסאות על המוכרים שזרקו חזרה. שלושה אוהדים נעצרו

מצלמות האבטחה בסניף מקדונלד'ס בירושלים תיעדו את ההתפרעות האלימה של אוהדי בית"ר אתמול - בעת שהיו בדרך לפתיחת אימוני הקבוצה. בסרטון הם נראים פורצים לסניף ומתחילים לתקוף עובדים ערבים שהיו במקום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

קבוצה של עשרות אוהדי בית"ר ירושלים, שצעדו יחד מהמרכז המסחרי בשכונת בית הכרם לכיוון מגרש האימונים בבית וגם, חסמו את הכניסה לסניף מקדונלד'ס בשכונה. הם הפגינו נגד החלטת הרשת שלא לפתוח סניף בעיר אריאל שמעבר לקו הירוק. לפתע הבחינו האוהדים בשני עובדים ערבים, ובעקבות כך התחילו לזרוק חפצים על הזגוגיות וחלקם פרצו לתוך הסניף.

שלושה אוהדים נעצרו על ידי המשטרה לאחר שתקפו עובדים ערבים בסניף. מעצרם של שניים מהחשודים הוארך עד ליום ראשון. שאר האוהדים הורחקו מהמקום. לאחר המקרה, המשיכו האוהדים אל עבר האצטדיון שבו התקיים אימון של קבוצתם. גם שם הם לא היו רגועים - במהלך האימון, השליך אחד האוהדים רימון עשן אל עבר המגרש.

התפרעו גם באימון

בנוסף, קיללו האוהדים את השוער אריאל הרוש ואת השחקן דריו פרננדס בגלל שהתייצבו נגדם בפרשת השחקנים הצ'צ'נים ששיחקו בקבוצה בעונה החולפת. המשטרה עיכבה אותו לחקירה. בסך הכול נעצרו ב-2 האירועים 7 אוהדים.

בשבוע שעבר הודיעה הנהלת רשת המזון המהיר מקדונלד'ס כי היא מסרבת לפתוח סניף בעיר אריאל. התושבים זעמו ואיימו בחרם נגדי: בעיר שמעבר לקו הירוק קיוו שרשת ההמבורגרים תפתח סניף בקניון החדש שפותח רמי לוי, אך ההנהלה מסרבת וטוענת כי מדובר במדיניות ישנה של החברה.

ראש עיריית אריאל אלי שבירו הופתע כששמע על הסירוב של מקדונלד'ס. "אם זה אכן כך, הרי שמדובר בהחלטה עגומה - זה יפלה אותנו, אנחנו תושבים כמו כולם במדינה וזה לא במקום", אמר שבירו לחדשות 2 באינטרנט. "אני מאוד מקווה שהחברות הגדולות יגיעו אלינו".