חיפה: עבריין נרצח בפתח ביתו

שכנים הזעיקו משטרה לאחר ששמעו יריות בלב שכונת נווה דוד בחיפה. השוטרים מצאו את שלום יפרח, בן 32 בעל עבר פלילי, ללא רוח חיים. ככל הנראה אלמונים המתינו לו בפתח ביתו וירו בו מטווח קצר, והמשטרה חושדת כי מדובר בסגירת חשבונות בין עבריינים. הירי היה סמוך לגן ילדים, בדומה לחיסול הכפול בפתח תקווה לפני כשבוע

עבריין נרצח בפתח ביתו בחיפה. ככל הנראה, אלמונים חיכו לו בחדר המדרגות וירו בו מטווח קצר. המשטרה מעריכה כי מדובר בחיסול חשבונות בין עבריינים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הקורבן, שלום יפרח, הוא עבריין מקומי בן 32 שמוכר היטב למשטרה מתחום עבירות הרכוש, שהתגורר ברחוב המלך חזקיו בשכונת נווה דוד בחיפה. שכנים שמעו יריות בלב השכונה, בזמן שהילדים נמצאים בעיצומו של החופש הגדול, ודיווחו למשטרה. השוטרים שהגיעו לחדר המדרגות מצאו אותו ללא רוח חיים.

ככל הנראה אלמונים המתינו לקורבן וירו בו (חדשות 2)
על פי הערכות המשטרה, מספר אלמונים המתינו לו בחדר המדרגות וירו בו בפלג גופו העליון. רפ"ק ערן שקד, דובר מחוז חוף במשטרה, חסר לחדשות 2 באינטרנט: "תחנת חיפה חוקרת את האירוע בחשד לרצח. ככל הנראה אנשים המתינו לו וירו בו מטווח קרוב. אנו מעריכים כי מדובר בחיסול חשבונות על רקע סכסוך בין עבריינים. המשך החקירה הוטל על ימ"ר מחוז חוף".

כמו בחיסול הכפול בפתח תקווה, גם הפעם אירע הרצח סמוך למוסד חינוכי. הפעם היה זה גן ילדים שממוקם במרחק של כ-10 מטר. הורים מפוחדים אספו את ילדיהם מגן הילדים הסמוך, מחשש ליריות נוספוץ. סבתו של אחד הילדים אמרה לחדשות 2 באינטרנט: "זה מאוד מסוכן ומפחיד אבל זה מה שקורה במדינה. פעם בפתח תקווה, פעם בחיפה, אי אפשר לדעת לאן זה יוביל אותנו".