המשפחה זועמת: "אמנו נרצחה ובעלה הרוצח שוחרר"

הבעל רצח את מזל – ושוחרר: משפחתה של מזל בנשטרית מתקשה לעכל את שחרורו הצפוי של יצחק בנשטרית בן ה-81 שרצח את אשתו באכזריות בעת ששהו בדירתם בירושלים. "הוא יוכל להסתובב חופשי – ואמא שלי בקבר", אמרה בתה הכואבת

הרוצח האכזר שוחרר: בני משפחתה של מזל בנשטרית עדיין בהלם מהחלטת בית המשפט בסוף השבוע האחרון לשחרר לבית ילדיו את יצחק בנשטרית בן ה-81 - רוצח אמם מזל ומי שהיה בעלה בעשרים השנים האחרונות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"אי אפשר להמשיך, לאן שאתה הולך אתה לא חי", סיפרה לחדשות 2 באינטרנט חנה ביטון, בתה של מזל, אשר הגיעה לראשונה לזירת הרצח ופרצה בבכי. "אתה בדיכאון, אח אחד עם התקף לב, אחותי במצב על הפנים, איך חיים עם זה? בוצע באמא לינץ' אכזרי. מה הוא עשה לנו? אני מתגעגעת אל אמא שלי".

יצחק בנשטרית בן ה-81 שנעצר מיד עם הגעת המשטרה למקום בליל הרצח, האשים את אשתו בעשרים השנים האחרונות בכך שהיא זו שתקפה אותו מוקדם יותר. כאשר הובא בפני השופט רפי כרמל בבית המשפט המחוזי בירושלים ב-30 באפריל, מעצרו הוארך עד תום ההליכים. "טיב מעשיו של הנאשם מעיד על מסוכנות ברמה גבוהה", הדגיש השופט כרמל בהחלטתו דאז, "ניתן לומר כי מסוגלותו (הלכאורית) של המשיב, על אף גילו, לבצע מעשים כה קשים בגופה של רעייתו עד כדי קיפוח חייה".

הזוג בנשטרית. מזל נרצחה באכזריות (חדשות 2)


הרוצח ישוחרר עקב מצבו הסיעודי

בדיון שהתקיים לפני מספר ימים בפני אותו שופט ביקשה המדינה לשחרר את בנשטרית ממעצר עקב מצבו הבריאותי הבעייתי כפי שמשתקף: "הוא סובל ממחלות מגוונות אשר חלקן פרצו לפני מעצרו, מצבו מוגדר סיעודי", נכתב הפעם בהחלטת בית המשפט שהחליט לשחרר את יצחק לבית בנו בקריית גת. שמעון כהן, נכדה של מזל, מתרעם על ההליך: "מערכת החוק יוצרת מצב של נוסחה בטוחה של איך לרצוח, לצאת למעצר בית ולהמשיך עם זה הלאה".

מזל בנשטרית ז"ל (באדיבות המשפחה)

"הוא גריאטרי, עכשיו המדינה תטפל בו, למה אין בית כלא סיעודי?", כואבת חנה את ההחלטה, "למה הוא צריך לשבת עם הילדים שלו, למה אני לא יכולה לשבת עם אמא שלי?". עכשיו משפחתה של מזל רוצה רק דבר אחד: "אנחנו רוצים זירוז משפט, הכרעה, אנחנו חיים על כדורים אין לנו כוח, אני חושבת שאזלת יד של המדינה וזה שהוא יכול להסתובב לאכול לראות את הנכדים ואמא שלי בקבר, היא משלמת את המחיר".