9 נערים חשודים שתקפו מינית בת 12 שהכירו בפייסבוק

חשד לפרשת תקיפה חמורה בין בני נוער. תשעה קטינים מהשרון חשודים שבמשך מספר שבועות ביצעו שורה של עבירות מין בילדה בת 12 אותה הכירו בפייסבוק. על פי החשד, חלק מהמעשים בוצעו בבתיהם של החשודים

חשד לפרשת תקיפה מינית חמורה בין בני נוער: תשעה קטינים מאזור השרון נעצרו היום (ב') לאחר שלפי החשד ביצעו שורה של עבירות מין חמורות בילדה בת 12- אותה הכירו בפייסבוק.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הקטינים נעצרו בתום חקירה שנמשכה במשך כמה שבועות. במשטרה חושדים כי הקטינים תקפו מינית את בת ה-12 בהזדמנויות שונות ובמקומות שונים, לעיתים בבתיהם של חלק מהחשודים.

"מרשי בן 17, ללא עבר פלילי והוא נקלע למצב הזה. הוא היה בבית כשבת ה-12 יצרה קשר איתו קשר בפייסבוק", סיפרה חן מאירי, עורכת דינו של אחד החשודים.

לדבריה, לאחר הקשר בפייסבוק החלו השניים להתכתב בווטסאפ - מה שהוביל לכך שהילדה הגיעה לביתו של החשוד, שם היו גם חבריו. "מרשי סיפר שחשב שהיא בת 16 ומבינה עניין, ואף על פי כן לא קיים עימה יחסי מין", אמרה עו"ד מאירי.

במשטרה חושדים כי אותם חברים שנכחו בדירה, בזמן שהקטינה הגיעה לשם ביצעו בה עבירות מין, חלקם ביחד.

במסגרת החקירה המשטרה לקחה מחשבים של מרבית המעורבים ובעזרתם ינסו החוקרים להתחקות אחר ההתכתבויות עם הקטינה.

חמישה מהחשודים במעורבות בפרשה שוחררו למעצר בית בתנאים מגבילים ושלושה חשודים בעבירות חמורות יותר נותרו במעצר. הם יובאו מחר לדיון בהארכת מעצרם. חשוד נוסף ככל הנראה ישוחרר היום.