הודה במשטרה: רצחתי שותפי לדירה

אל תחנת המשטרה בפתח תקווה נכנס הלילה גבר כשהוא בגילופין והודה כי גרם למותו של שותפו לדירה. השוטרים מיהרו לזירת האירוע כשהם מלווים בפראמדיקים של מגן דוד אדום - שנאלצו לקבוע את מותו של האיש. שותפו נעצר והמשטרה פתחה בחקירת האירוע

זירת רצח. ארכיון (חדשות 2)

חשד לרצח בפתח תקווה: גבר בן 53 נעצר הלילה (א') לאחר שנכנס אל תחנת המשטרה כשהוא בגילופין בעיר והודיע כי גרם למותו של שותפו לדירה, בן 45. השוטרים חשו למקום כשהם מלווים בצוות מגן דוד אדום - שנאלצו לקבוע את מותו של האיש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

סמוך לשעה 22:50 התקבל דיווח במוקד מגן דוד אדום על גופת גבר ברחוב חפץ חיים בעיר. פראמדיקים שהגיעו למקום גילו את הגבר כשהוא שרוע על הרצפה בדירה בקומת הקרקע ועל גופו סימני אלימות רבים.

מתברר, כי זמן קצר קודם לכן הגיע שותפו לדירה לתחנת המשטרה והתוודה בפני השוטרים כי הוא האחראי למעשה. הוא נעצר באופן מיידי והמשטרה פתחה בחקירת נסיבות האירוע.

בסוף השבוע שעבר: שני הרוגים בחיסול בפתח תקווה

אלי עורקבי, בן 35, וערן פרטוש, בן 42, שניהם תושבי העיר המוכרים למשטרה - נהרגו ואחד נפצע באורח קשה מירי שבוצע ביום ה' סמוך לבית ספר "שמעוני" ברחוב משמר הירדן. המשטרה פתחה במרדף אחר היורים.

סמוך לשעה 12:00 בצהריים נשמעו יריות בלב העיר. כוחות של מגן דוד אדום במרחב ירקון וכוחות משטרה הוזעקו למקום ומצאו שלושה בני אדם פצועים, שניים מהם במצב אנוש. הפרמדיקים ניסו לבצע בפצועים פעולות החייאה - אך ללא הועיל, שניים מתו מפצעיהם. הפצוע השלישי, בשנות ה-40 לחייו, פונה לבית החולים בילינסון עם פגיעות בחלק גופו העליון והועבר לניתוח.

"פראמדיקים של מד"א טיפלו בשלושה נפגעים", סיפר דובר מד"א זכי הלר, "הם ניסו לבצע בשני הפצועים אנוש פעולות החייאה, אך נאלצו לקבוע את מותם". עדי ראייה סיפרו למשטרה כי ראו שני בני אדם על אופנועים נמלטים מהזירה ובמשטרה פתחו במצוד אחר החשודים.