משפ' ברבי: "המשטרה מתנכלת לנו"

לאחר ששוחררה למעצר בית ניצה ברבי, רעייתו של שושן ברבי שהואשם בתאונת הפגע וברח בנתניה בני המשפחה טוענים כי המשטרה מתנכלת להם בכל הזדמנות בשל חשדות הנוגעים לקשרים עם גורמי פשע. "השוטרים הגיעו עם כלבים ויחידות מיוחדות, רק בגלל שחגגנו בערב קריוקי", סיפר קרוב המשפחה חזי ראובן

לאחר שבית המשפט שחרר למעצר בית את ניצה ברבי, אשתו של העבריין שושן ברבי המואשם בדריסתן למוות של שלוש נשים בנתניה, אמרו היום (א') קרובי משפחתה כי המשטרה מתנכלת להם באופן קבוע. "הם מגיעים אלינו באופן קבוע עם כלבים ויחידות מיוחדות", הסביר חזי ראובן קרוב המשפחה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ברבי נעצרה יחד עם אחיה ראובן מסיקה בשבוע שעבר, לאחר שעל פי החשד תקפו שוטרים שהוזעקו לבית בו ערכו בני המשפחה מסיבה. "זה דבר שחוזר על עצמו בכל פעם", הבהיר חזי ראובן קרוב משפחתם. "המשטרה מגיעה אלינו בטענה שיש לנו קשרים עם ארגוני פשע. הם מופיעים במרינה בעיר, בה אנו נוהגים לשמוח ולחגוג מספר פעמים בשבוע - ממש כמו בכל מקום במדינה", הלין ראובן.

שוחררה למעצר בית, ניצה ברבי, ארכיון (פייסבוק)

קרוב המשפחה אף ציין כי השוטרים ממשיכים לפעול נגד בני המשפחה באמצעים שונים, בשל החשדות המיוחסים אליהם. "פעם חשדו אפילו בי במעורבות בסיפור של שושן. אך למרות שהובהר בסוף של דבר שאין לי כל קשר לעניין, הם מגיעים אלינו בכל פעם עם הכלבים והיחידות המיוחדות שלהם. איך זה קשור למסיבות קריוקי? גם לנו מותר לשמוח", התלונן חזי.