הוארך מעצר החשודים באונס: "אמר לתיירת שאם תעזוב - זו תהיה התאבדות"

מעצרם של שני הרוכלים החשודים באונס תיירת בשוק הפשפשים ביפו הוארך בשלושה ימים. נציג המשטרה אמר בדיון כי אחד החשודים איים עליה שאם תנסה לברוח מהחנות "זו תהיה התאבדות מצידה". סנגורו של אחד החשודים: "סיפור ביזארי. לא היינו מצפים ממישהי שעברה תקיפה מינית להתקדם הלאה לחנות אחרת"

בית משפט השלום בתל אביב האריך היום (ה') בשלושה ימים את מעצרם של שני הרוכלים החשודים באונס תיירת בשוק הפשפשים ביפו. "הוא אמר לה שהוא יתאבד עליה, שאם היא תעזוב זו תהיה התאבדות מצידה", אמר נציג המשטרה בדיון על החשדות, שלפיהם לכאורה איים אחד החשודים על התיירת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"היא פחדה", אמר נציג המשטרה ביחס לטענות כי התיירת לא זעקה לעזרה בזמן שלכאורה הוביל אותה אחד החשודים מחנות אחת לאחרת כדי להמשיך במעשיו. לטענת המשטרה, שני החשודים ביצעו את האונס ביחד - אחד אחר השני.

"מרשי מכחיש מכל וכל את המיוחס לו בסיפור", אמר עו"ד תמיר סלומון, סנגורו של אחד החשודים באונס. "כל הסיפור הזה לגבי התנהלותה של התיירת מלכתחילה הוא ביזארי. זו לא התנהגות שהיינו מצפים ממישהי שעברה תקיפה מינית, שמתקדמת הלאה במורד הרחוב למקום אחר". הוא הביע תקווה כי התיק ייסגר בתוך ימים ספורים.

אונס במהלך הקניות, אילוסטרציה (shutterstock)

חשד: התוקף איים עליה שלא תעזוב את המקום

שוטרי מרחב יפתח עצרו אמש שני מוכרים בשוק הפשפשים ביפו, תושב חולון בן 44 ותושב רעננה בן 39, החשודים באונס ובביצוע מעשה מגונה של תיירת בת 25 מארצות הברית.

מחקירת המקרה עולי כי התיירת ערכה קניות בשוק ביום שני האחרון. כשסיימה את רכישתה באחת מחנויות התכשיטים, הוביל אותה מוכר החנות לאזור הדלת האחורית, שם החדיר ידיים מתחת לבגדיה ואנס אותה.

כשסיים לבצע בה את זממו, יצא החשוד מהחנות למספר דקות תוך שהוא מאיים על התיירת שלא לעזוב את המקום. כששב, הוביל אותה המוכר לחנות סמוכה, שם ביצעו בה שני המוכרים מעשה מגונה כשהם נוגעים בגופה מעל בגדיה. החשודים נעצרו בעקבות תלונה שהגישה התיירת האמריקנית יום לאחר ביצוע המעשה.