חיסול כפול בלב פתח תקווה: 2 הרוגים ופצוע קשה מירי ליד בית ספר

שני בני אדם נהרגו ואחד נפצע באורח קשה מירי ברחוב משמר הירדן בעיר סמוך לבית ספר "שמעוני". עדי ראייה סיפרו כי רוכבי אופנוע ירו לעבר השלושה. הפצוע השלישי פונה לבית החולים בילינסון. במשטרה פתחו במצוד אחר היורים. הצטרפו לשידור ישיר מהזירה

חשד לחיסול כפול בלב העיר: אלי עורקבי בן 35 וערן פרטוש בן 42, תושבי פתח תקווה, נהרגו ואחד נפצע באורח קשה מירי שבוצע היום (ה') סמוך לבית ספר "שמעוני" ברחוב משמר הירדן בפתח תקווה. המשטרה פתחה במרדף אחר היורים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

סמוך לשעה 12:00 בצהריים נשמעו יריות בלב העיר. כוחות של מגן דוד אדום במרחב ירקון וכוחות משטרה הוזעקו למקום ומצאו שלושה בני אדם פצועים, שניים מהם במצב אנוש. הפרמדיקים ניסו לבצע בפצועים פעולות החייאה - אך ללא הועיל, שניים מתו מפצעיהם. הפצוע השלישי, בשנות ה-40 לחייו, פונה לבית החולים בילינסון עם פגיעות בחלק גופו העליון והועבר לניתוח.

זירת האירוע בפתח תקווה (שרון רביבו)

"פרמדיקים של מד"א טיפלו בשלושה נפגעים", סיפר דובר מד"א זכי הלר, "הם ניסו לבצע בשני הפצועים אנוש פעולות החייאה, אך נאלצו לקבוע את מותם". עדי ראייה סיפרו למשטרה כי ראו שני בני אדם על אופנועים נמלטים מהזירה ובמשטרה פתחו במצוד אחר החשודים.

"הגברים היו שרועים על המדרכה"

"קיבלתי קריאה מהמוקד הארצי על אירוע ירי הייתי סמוך למקום ויצאתי לאזור ראיתי שלושה אנשים ירויים והשלישי היה בהכרה", אמר פרמדיק איחוד הצלה חיליק מילר, "הגברים היו על המדרכה וכנראה הי שם ויכוח. אני לא יודע מאיפה בוצע הירי".

פרמדיק: "ראיתי 3 אנשים ירויים" (חדשות 2)

"מדובר במקום מרכזי והומה אדם", תיאר מנכ"ל מד"א אלי בין, "כוחות משטרה סורקים את הזירה ואוספים ראיות". מנהלת בית הספר "שמעוני" הסמוך, איילה אלפרוביץ', סיפרה לחדשות 2 באינטרנט כי כל הילדים בבית הספר בריאים והיא נמצאת כעת בתדרוך עם השוטרים.

מפקדת תחנת פתח תקווה סנ"צ סיגל בר-צבי אמרה כי זהות אחד החשודים ידועה למשטרה. "אנחנו עדיין בסריקות ומחסומים עם מסוק וכוחות גדולים של המשטרה. יש לנו מידע ברור באשר לזהות האנשים וכל כיווני החקירה נבדקים כרגע", ציינה בר-צבי.

 

התנצלות: בניגוד למה שנכתב ערן פרטוש ז"ל אינו מוכר למשטרה. אנו מתנצלים על הטעות המצערת