אירוע נוסף באלנבי: תקיפה לעיני המצלמה

אישה שיצאה לפני מספר שבועות מהמועדון שבו עבדו החשודים באונס שתי הנערות, בנות 17, תועדה כששני צעירים אחרים תוקפים אותה בעזרת בקבוק וודקה שניפצו על ראשה. "אם לא היה שם מישהו שאני מכירה - הייתי מדממת למוות", סיפרה. כך זה נראה

בעוד ששני הצעירים החשודים באונס נערות בנות 17 במועדון ברחוב אלנבי הסגירו את עצמם למשטרה - הגיע לידי חדשות 2 תיעוד שבו נראית תקיפת אישה ממש מחוץ למועדון, ברחוב אלנבי. מתברר, כי זו לא הפעם הראשונה שהמקום הופך למוקד של פעילות פלילית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לפני מספר שבועות תיעדו מצלמות האבטחה אישה שהגיעה לבלות הותקפה באכזריות על ידי שני בליינים שלא היססו לפוצץ בקבוק וודקה על ראשה. היא פונתה לבית החולים במצב בינוני ונזקקה לתפרים רבים.

"הייתי מדממת למוות". התקיפה (חדשות 2)

"יצאתי מהמועדון", סיפרה האישה בשיחה עם חדשות 2, "פתחתי את הדלת והם פשוט תקפו אותי מאחורה. התעלפתי והתעוררתי בבית החולים. איבדתי את הכרתי. אם לא היו שם אנשים שמכירים אותי - הייתי מדממת שם למוות".

גורם במשטרה: "כשמדובר בקטינות ששתו לשוכרה - ניצול מצבן הופך לאונס"

אמש (ג') הסגיר עצמו אחד הצעירים החשודים באונס הנערות, בנות 17, והיום הסגיר עצמו גם החשוד השני. הם מודים בקיום מגע מיני עם הקטינות תחת השפעת אלכוהול, אך טוענים שהכל נעשה בהסכמה.

בחקירתם הודו השניים כי אכן קיימו מגע מיני, אך טענו כי המעשים בוצעו בהסכמה ולא ידעו כי מדובר בקטינות. במשטרה אומרים כי" מצלמות האבטחה מעידות כי הם ניצלו את שכרותן".

"הלקוח שלי הוא בחור צעיר", אמר פרקליטו של אחד החשודים, עו"ד שאדי כבהא. "הוא נטול כל עבר פלילי כלשהו והסגיר את עצמו מיוזמתו למשטרה. יחסי המין היו בהסכמה מלאה".

הבוקר (ד') האריך בית המשפט את מעצרו של החשוד בשישה ימים. הצעיר האחר שהסגיר את עצמו - יובא לדיון בהארכת מעצרו מחר.

בינתיים, המועדון נסגר בצו מנהלי ל-30 יום. "גרסת הצעירים בהחלט נבדקת", אמר גורם במשטרה, אך הדגיש כי "כשמדובר בקטינות ששתו אלכוהול, משפטית - ניצול מצבן הופך לאונס".