פרקליטו של יעקב פליסיאן: "המתלוננת רצתה לטוס לחו"ל אחרי האונס"

במהלך דיון בתיק האונס, לכאורה, שביצע יעקב פליסיאן בעורכת דין שנערך בבית משפט השלום בראשון לציון, חשף פרקליטו של הראשון כי המתלוננת הציעה למכר לטוס עמה לאיטליה - שלוש שעות בלבד אחרי האירוע. "לא יודעת מאיפה אתה מביא את הדברים", השיבה פרקליטתה. מעצרו הוארך בחמישה ימים נוספים

יעקב פליסיאן. ארכיון (חדשות 2)

בית משפט השלום בראשון לציון האריך היום (ד') בחמישה ימים את מעצרו של יעקב פליסיאן, בחשד שאנס עורכת דין באחד הלילות בשבוע שעבר. בדיון חשף פרקליטו של פליסיאן, עו"ד שי שורר, את הפרט שלפיו תכננה המתלוננת לטוס לאיטליה - שלוש שעות אחרי האונס, לכאורה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בתגובה, השיבה לו פרקליטתה של המתלוננת כי היא "אינה יודעת מאיפה הוא מביא את הדברים". בתום הדיון בנושא, ביקש עו"ד שורר להתפטר מטיפול בתיקו של פליסיאן - ונענה בחיוב על ידי כל הצדדים. סיבת ההתפטרות לא ידועה.

יעקב פליסיאן (25), אחיו של החשוד המרכזי ברצח בבר-נוער חגי פליסיאן, נעצר על ידי המשטרה לאחר שעורכת הדין התלוננה כי באחד הלילות בשבוע האחרון הוא הגיע לדירתה - ובמהלך המפגש ביניהם ביצע בה את זממו.

עורך דינו של פליסיאן הכחיש בבית המשפט את המיוחס למרשו, ואמר כי "היא ביקשה ממנו שייצא - והוא אכן יצא". לדבריו, "האקט התקיים 'כדת וכדין'".