חשד: אדם נהרג בפיצוץ מטען ברכבו בכפר בצפון

גבר בשנות ה-30 לחייו, המוכר למשטרה, נהרג הלילה בכפר ג'דידה ליד עכו. מחקירה ראשונית עולה, כי האיש נהרג כתוצאה מפיצוץ מטען שהיה ברכבו, שאותו הכין על פי החשד מראש בכדי להשתמש בו במסגרת סכסוך בין משפחות

זירת הפיצוץ בכפר ג'דידה, הלילה (צילום: רפעת מכר)

גבר בשנות ה-30 לחייו נהרג הלילה, ככל הנראה בפיצוץ מטען חבלה שהיה ברכבו, בכפר ג'דידה הסמוך לעכו. מחקירה ראשונית עולה כי האיש, תושב המרכז, הגיע מסיבה לא ברורה אל הכפר כשברכבו המטען שהכין מבעוד מועד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

צוות של אמבלונס פרטי שהוזעק לזירת הפיצוץ אתמול, פינה את האיש כשהוא במצב אנוש לבית החולים בנהריה, אולם תוך זמן קצר הוא מת מפצעיו. "שמענו את הפיצוץ ואז ראינו מחזה קשה במיוחד", סיפר אחד מתושבי השכונה. "בהתחלה לא הצלחנו לזהות במי מדובר, רק לאחר מכן הבנו שמדובר בעבריין שלא מתגורר בכפר".

תושב אחר אמר כי זהותו של ההרוג, היתה מוכרת לחלק מהתושבים מאירוע אחר שהתרחש לפני כשנתיים, אז היה מעורב בסכסוך עם אחד מתושבי הכפר. "הוא ככל הנראה רצה לסגור חשבון עם מישהו אחר", סיפר התושב. "אנחנו לא רוצים לדמיין מה היה קורה אם היו נפגעים חפים מפשע".

מאוחר יותר, הודיעו גורמים במשטרה כי לאיש עבר פלילי וכי הוא מוכר למשטרה. לדברי החוקרים, ההרוג הכין מראש את המטען, שבו תכנן על פי החשד לעשות שימוש בעקבות סכסוך בין משפחות שבו הוא מעורב. עם הגיעו אל הכפר, המטען התפוצץ והביא למותו.