מצלמות האבטחה תיעדו: מסע הטירוף של הנתין הזר בת"א

יממה לאחר שהשתולל בדרום תל אביב ודקר שישה בני אדם, מצלמות האבטחה באזור התחנה המרכזית הישנה חושפות את רגעי האימה: נתין זר רודף אחרי עוברי אורח עם סכין שלופה לאור יום. עד ראייה: "הוא הסתובב עם סכין באורך 30 סנטימטר ותקף אנשים בלי שום סיבה"

רגעי הטירוף נתפסו בעיני המצלמה: יממה לאחר שנתין זר השתולל בדרום תל אביב ותקף שישה בני אדם בסכין, נחשפים צילומי מצלמות האבטחה שתיעדו את האירוע הקשה - לאור יום ובאמצע הרחוב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בצילומים ניתן להבחין בנתין הזר לבוש בחולצה לבנה כשסכין בידו, בעודו רץ אחרי תושבים מבוהלים ברחוב שהחלו לנוס מפניו. הנתין הזר נראה רודף אחריהם במהירות כשהוא אחוז טירוף. "הסתובב אדם עם סכין באורך 30 סנטימטר ותקף אנשים. בהתקף אמוק בלי שום סיבה", סיפר אתמול לחדשות 2 באינטרנט אריק, שאחיו נדקר בידו. לדבריו, החשוד רץ במורד הרחוב בריצה ודקר את העוברים ושבים ללא הבחנה.

פרמדיקים של מד"א שהוזעקו אמול לזירת המקרה בעקבות מה שנראה כהתקף הזעם של החשוד, העניקו טיפול רפואי לפצועים - שלושה תושבים מקומיים ושלושה זרים, שאחד מהם נפגע בינוני עד קשה בגרונו, והיתר קל. בהמשך פונו הפצועים לבית החולים איכילוב בתל אביב.כוחות המשטרה הרבים שהגיעו לזירה עצרו את החשוד והעבירו אותו לחקירה. מפקד תחנת שרת, סנ"צ ניסן מנשי, העריך כי הרקע למעשה הוא סכסוך, והאזרחים שנפגעו נדקרו רק משום שנקלעו למקום.