אחיו של חגי פליסיאן חשוד באונס עורכת דין

לאחר שבסוף השבוע התלוננה עורכת דין פלילית במשטרת פתח תקווה על אונס והתברר כי החשוד במעשה הוא אחד מקרובי המעורבים ברצח בברנוער, מתירה המשטרה לפרסום כי החשוד באונס הוא יעקב פליסיאן, אחיו של חגי שהודה בפני מדובב ברצח במועדון הנוער

יעקב פליסיאן, חשוד באונס (חדשות 2)

הותר לפרסום: יעקב פליסיאן, אחיו של חגי פליסיאן - החשוד המרכזי בביצוע הרצח בברנוער בתל אביב - הוא קרוב המשפחה של אחד המעורבים שנעצר בסוף השבוע האחרון בחשד שאנס עורכת דין.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

יעקב פליסיאן, בן 25, נעצר על ידי המשטרה, לאחר שעורכת הדין התלוננה כי באחד הלילות בשבוע האחרון הוא הגיע לדירתה - ובמהלך המפגש ביניהם ביצע בה את זממו.

עורך דינו של פליסיאן הכחיש בבית המשפט את המיוחס למרשו, ואמר כי "היא ביקשה ממנו שייצא - והוא אכן יצא". לדבריו, "האקט התקיים 'כדת וכדין'". בהחלטתו קבע השופט כי מעצרו יוארך בשישה ימים - והוא יימשך עד יום רביעי הקרוב.

חגי פליסיאן בבית המשפט (חדשות 2)


התפתחות דרמטית בפרשה: חגי פליסיאן הודה ברצח

אתמול חלה התפתחות מרכזית בחקירת הרצח בברנוער, במסגרתה הודה חגי פליסיאן בפני מדובב כי ביצע את הרצח לפני 4 שנים במועדון הנוער הגאה בתל אביב. בעקבות הודאתו, יחד עם ההקלטות שביצע עד המדינה, מעריכים במשטרה כי התיק שהסעיר את המדינה בשנים האחרונות ייסגר. עד כה נשענה המשטרה בעיקר על עדותו של עד המדינה, אך כעת, לאחר שהתוודה - ניתן יהיה להאשים את פליסיאן באירוע שבו נהרגו שני צעירים ו-11 נוספים נפצעו.

בדיון נחשף כי שני מדובבים הוכנסו לתאו של פליסיאן במהלך סוף השבוע. הוא אכן הפליל את עצמו והודה בביצוע הרצח, אך חזר בו לאחר מכן ואמר שהודה "מתוך התרברבות". נציג המשטרה יוני חג'ג' אישר את ההערכות שעד המדינה ימשיך לעבוד עם המשטרה על פי ההסכם המקורי.