אישום: הפר תנאי מעצר וביצע מעשה סדום בחוסה במוסד תורני

פרשת מין נחשפת: תושב ירושלים, שהואשם בהטרדה מינית של קטינה, נשלח למעצר בית במגדל העמק. שם, לפי כתב האישום, הפר את תנאי מעצר הבית, הצליח להגיע למוסד דתי-חינוכי מוכר בעיר וביצע מעשה סדום בקטין בן 12 ביחד עם חוסה נוסף. חוקר המעורב בפרשה: "כלב נושך לא משחררים"

החשוד בבית המשפט (פוראת נסאר, חדשות 2)

פרשיית מין קשה במוסד חינוכי-דתי: תושב ירושלים בן 46, שהואשם בעבר בהטרדה מינית של קטינה, מואשם כעת כי בזמן שהיה במעצר בית ביצע מעשה סדום בחוסה בן 12 במוסד מוכר במגדל העמק. עם הגשת כתב האישום התיר היום (ב') בית המשפט המחוזי בנצרת את פרסום הפרשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לפי כתב האישום, בתחילת 2013 הואשם האיש בעבירת מין ושהה במעצר בית בירושלים. בחודש מארס האחרון, באישורו של בית המשפט המחוזי בעיר, הועבר לחלופה למעצר הבית - במגדל העמק.

אולם, הנאשם הפר את תנאי המעצר והגיע אל אותו מוסד חינוכי-תורני - שם ביצע עבירות מין קשות בחוסה, כפי הנראה בשיתוף פעולה עם חוסה אחר במוסד.

הפר את תנאי המעצר. אילוסטרציה (חדשות 2)

הנאשם: "לא אנסתי, זה מישהו אחר"

"כלב נושך לא משחררים", אמר אחד מחוקרי המשטרה המעורב בפרשה. בדיון בבית המשפט המחוזי בנצרת טען הנאשם כי לא הוא שביצע את המעשה. "אני לא אנסתי את הילד, מישהו אחר עשה את זה, יש כאן טעות", אמר.

"הנאשם נשלח למעצר בית בעיר על ידי מחוז ירושלים" אמרה עו"ד אורית קורין מפרקליטות המחוז הצפוני, "הוא הפר את הצו וביצע את העבירות בתוך המוסד". לדבריה, "המסר הוא כי מסוכן לשחרר עבריין שכזה, וכי הפיקוח על עברייני מין צריך להיות הדוק יותר".