חשד: שתי נערות נאנסו במועדון בתל אביב

הנערות בנות ה-17 הגיעו בשבוע שעבר לבילוי במועדון ברחוב אלנבי בעיר ונמצאו בבוקר שאחרי מוטלות מעולפות ברחוב. לטענתן, שתו לשוכרה ונאנסו על ידי עובדי המקום. בחקירה אמרו הנערות שעובדי המועדון ביקשו מהן להישאר לאחר שהמקום התרוקן מקהל, שם השקו אותן וניצלו מינית

זוועה בחופש הגדול: שתי נערות בנות 17 נמצאו בשבוע שעבר כשהן מעולפות ברחוב בתל אביב, וטענו כי נאנסו במועדון לילה בקרבת מקום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הנערות, שתיהן תושבות המרכז, נמצאו על ידי עובר אורח ברחוב יונה הנביא, שמיהר להזעיק את המשטרה. השתיים סיפרו כי הגיעו לבילוי במועדון ברחוב אלנבי הסמוך, וכי לקראת סגירת המועדון הן נשארו יחד עם עובדי המקום ושתו לשוכרה. על פי החשד, חלק מעובדי המקום ניצלו את שכרותן של בנות ה-17 וניצלו אותן מינית.

אונס במועדון? אילוסטרציה (AP)

בית משפט השלום בתל אביב האריך הבוקר בארבעה ימים את מעצרו של אחד החשודים, עובד המועדון בן 20. במהלך הדיון בהארכת המעצר, טענו אנשי הפרקליטות כי החשוד קשר עצמו לאירוע. החשוד הנוסף, בעל המועדון בו לכאורה בוצע האונס, שוחרר בערבות למעצר בית. החשוד, גם הוא בן 20, נעצר בגין שיבוש הליכי חקירה לאחר שסירב לתת למשטרה את מצלמות האבטחה במקום.

עו"ד ניל סיימון מטעם הסנגוריה הציבורית, המייצג את החשוד באונס, אמר לחדשות 2 באינטרנט בתגובה להארכת המעצר: "מרשי טוען שלא ידעה שהיא קטינה אך אין לזה כל רלוונטיות, לא מדובר באונס מתחת לגיל מסוים אלא נטען כלפיו כי הוא שיכר אותה, מרשי טוען כי היא שתתה מרצונה וקיימה עימו יחסי מין מרצון".