פליסיאן רמז: שרפתי את הבגדים שלבשתי בזמן הרצח

חגי פליסיאן, החשוד המרכזי ברצח בברנוער לפני 4 שנים, הודה במעשה בפני חוקרי ימ"ר ת"א, שהתחזו לשותפיו לתא המעצר, לאחר שהצביע אל עבר מאפרה כשנשאל מה עשה בבגדיו לאחר הרצח. במשטרה מאמינים: יש די ראיות עצמאיות על מנת להגיש נגדו כתב אישום

פרטים חדשים נחשפים אודות הודאתו של חגי פליסיאן ברצח בברנוער: מי ששמעו את הודאתו של החשוד המרכזי בתא מעצרו, לפיה אכן ביצע את הרצח, הם שני חוקרי ימ"ר תל אביב. החוקרים, שהתחזו לשותפיו לתא, שאלו את פליסיאן מה עשה עם הבגדים לאחר ביצוע הרצח. בתגובה הצביע פליסיאן אל עבר המאפרה המונחת בתא.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במשטרה טוענים כי הודאה זו של פליסיאן הינה ראשית הודיה של החשוד, המהווה התבטאות מקרית - אך כזו שמשקפת תחושה של אשמה. זאת, ללא הודאה ישירה בקיומה של עובדה מפלילה או מסבכת, שנאמרת בדרך כלל באקראי וללא כוונה להודות.

כמו כן, חוקרי המשטרה מאמינים כי ההודאה קושרת את פליסיאן לביצוע המעשה ובכך הופכת לראיה ממקור משטרתי. במשטרה אומרים כי הושגו ראיות עצמאיות וכך התלות בעד המדינה, לפחות לגבי חגי פליסיאן, קטנה מאוד ולכן יתאפשר להגיש נגדו כתב אישום בגין ביצוע הרצח במועדון הנוער הגאה.

פליסיאן אמר לחוקריו לאחר שהשמיעו לו את הודאתו ברצח בפני מדובב של המשטרה: "תשימו אותי מתחת לאדמה, אני רוצה לפטר את העורך דין שלי. אני רוצה לדבר עם עורך הדין שלי, אני רוצה לפטר אותו ולקחת מהסנגוריה כי חבל על הכסף. יש לכם הכל עליי, פיצחתם את התיק, תטפחו לעצמכם על השכם".

על רקע הודאתו של פליסיאן ותפיסתו של עד המדינה בפרשה, נחשף הערב כי אחד מאלו שהעניקו מחסה לצעיר הוא איש שב"כ בעברו.