נתין זר דקר 6 בני אדם בדרום תל אביב

האיש השתולל ברחוב בני ברק באזור התחנה המרכזית הישנה ותקף עוברים ושבים. פרמדיקים של מד"א פינו לבית החולים פצוע בינוני וחמישה פצועים קל. עד ראייה: "הוא הסתובב עם סכין באורך 30 סנטימטר ותקף אנשים בלי שום סיבה"

אירוע אלים לאור יום בדרום תל אביב: נתין זר תקף בסכין שישה בני אדם ברחוב בני ברק בעיר, סמוך לתחנה המרכזית הישנה בנווה שאנן. דקות ספורות לאחר מכן נעצר הדוקר על ידי המשטרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

פרמדיקים של מד"א שהוזעקו למקום בעקבות מה שנראה כהתקף הזעם של החשוד. הם העניקו טיפול רפואי לפצועים - שלושה תושבים מקומיים ושלושה זרים, שאחד מהם נפגע בינוני עד קשה בגרונו, והיתר קל. בהמשך פונו הפצועים לבית החולים איכילוב בתל אביב.

"החל לדקור אנשים בלי סיבה", שוטרים בזירת (חדשות 2)

אריק, שאחיו נדקר בידו, סיפר לחדשות 2 באינטרנט: "הסתובב אדם עם סכין באורך 30 סנטימטר ותקף אנשים. בהתקף אמוק בלי שום סיבה". לדבריו, החשוד רץ במורד הרחוב בריצה ודקר את העוברים ושבים ללא הבחנה.

הערכה: סכסוך בין נתינים זרים הוביל לתקיפה

כוחות המשטרה הרבים שהגיעו לזירה עצרו את החשוד והעבירו אותו לחקירה. מפקד תחנת שרת, סנ"צ ניסן מנשי, העריך כי הרקע למעשה הוא סכסוך, והאזרחים שנפגעו נדקרו רק משום שנקלעו למקום.

תושבי דרום תל אביב: כבר רגילים לאלימות (חדשות 2)

רוני, עד ראייה, סיפר בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט כי תושבי האזור כבר רגילים לאירועים אלימים מצד הנתינים הזרים. "אולי סוף סוף מישהו יתעורר ויבין איך אנו חיים", הסביר. "כל יום יש פה משהו כזה ואנחנו כבר רגילים. כשראיתי אותו רץ וצועק לא התרגשתי עד שראיתי שהוא דוקר אנשים".

בשנה האחרונה הפך אזור דרום תל אביב למוקד לעימותים בין התושבים לאלפי המסתננים ששטפו את המקום. המתיחות הגיעה לשיא לפני כחצי שנה לאחר שורת הפגנות זעם שהסתיימו בתקיפה של מספר נתינים זרים.