מקורב למעורב בפרשת ברנוער נעצר בחשד לאונס

בית משפט השלום בפתח תקווה האריך היום בשישה ימים את מעצרו של אחד ממקורבי החשודים ברצח בברנוער, בחשד לאונס עורכת דין שהתבצע, לכאורה, באחד הלילות השבוע. פרקליטו הכחיש את המיוחס לו: "היא ביקשה שייצא - והוא יצא"

מעצר החשוד הוארך. אילוסטרציה (חדשות 2)

פרשת הברנוער והסתעפויותיה לא מפסיקה לייצר כותרות: מקורבו של אחד החשודים בביצוע הטבח במקום המפגש לנוער גאה נעצר בחשד לאונס של עורכת דין, שלכאורה בוצע בימים האחרונים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

החשוד, בן 25, נעצר על ידי המשטרה לאחר שעורכת הדין התלוננה כי באחד הלילות בשבוע האחרון הגיעה לדירתה - ובמהלך המפגש ביניהם ביצע בה את זממו. עורך דינו של החשוד הכחיש בבית המשפט את המיוחס למרשו, ואמר כי "היא ביקשה ממנו שייצא - והוא אכן יצא". לדבריו, "האקט התקיים 'כדת וכדין'". בהחלטתו קבע השופט כי מעצרו יוארך בשישה ימים.

בתוך כך, נמשכים במשטרה המאמצים האדירים לאתר את עד המדינה בפרשת הברנוער שנמלט אתמול (ה') מדירת המסתור. בריאיון בלעדי לחדשות 2 באינטרנט, סיפר העד על האירועים שהביאו לבריחתו.

"אני נקרע מבפנים", פתח העד שבנה את התשתית הראייתית בפרשה את דבריו, "אבל אני שלם עם ההחלטה שלי". הוא סיפר על העימות המשטרתי עם החשוד המרכזי בפרשה, חגי פליסיאן. "הוא ביקש שאסתכל לו בעיניים", סיפר. "אמרתי לו: 'אתה הרוצח'". העד הדגיש כי יום לאחר הרצח בברנוער, הוא יצר קשר עם חוקרי הימ"ר. "רציתי לספר הכל, אבל קיבלתי 'רגליים קרות' כי אחד מהחשודים היה מוכר מאוד בעולם הפשע".

יחד עם זאת, טען כי רמז לשוטרים לגבי כיוון החקירה הנכון. "ניסיתי לומר להם שיתמקדו בכיוון של שאול גנון (מנהל הברנוער)". באחת הפעמים, כך לדבריו של העד הנמלט, ב"מסיבת השחרור" שנערכה לו עם צאתו מהכלא - הגיע פליסיאן לביתו. "הפייסבוק שלי היה פתוח ובמקרה דיברתי עם שאול גנון", ציין. "הוא ראה את התמונה שלו ואמר: 'איך הוא לא מת לי? לא משנה, לפחות הרגתי עוד כמה'".