עו"ד של הקטין החשוד במעורבות ברצח: "עד המדינה זה דנידין?"

סניגורו של הקטין החשוד במעורבות ברצח בברנוער תמהה כיצד נעלם עד מדינה שאמור להיות תחת שמירה במשך 24 שעות. "החשודים והלקוח שלי נמצאים במעצר ואין להם שיחות", שלל עורך הדין שי שורר את האפשרות כי החשודים במעורבות ברצח איימו עליו והובילו להיעלמותו

פרקליטו של אחד החשודים במעורבות ברצח בברנוער, ששמו טרם הותר לפרסום, לא מבין כיצד נעלם עד מדינה שהיה אמור להיות תחת שמירה של המשטרה במשך 24 שעות. "עד מדינה נעלם? מה זה דנידין?", תהה עו"ד שי שורר בראיון עם חדשות 2.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לדבריו, היעלמותו של עד המדינה היום מדירת המסתור רק מחזקת את הדברים שאמר בעבר ביחס לאמינותו. "יש אפשרות שהמשטרה תרד עכשיו מהעץ", שיער שורר ביחס לתסריט הצפוי.

פרקליטו של החשוד במעורבות ברצח מכחיש את האפשרות כי החשודים איימו על העד, מה שעשוי היה להוביל להיעלמותו. "החשודים והלקוח שלי נמצאים במעצר, אין להם שיחות - איך דבר כזה יכול לקרות?", תהה.

"אולי המשטרה תרד מהעץ". עד המדינה, ארכיו (חדשות 2)

עו"ד שורר סיפר כי מרשו ביקש לאחרונה לערוך עימות עם מנהל הברנוער, שאול גנון, שלפי החשד פגע בו מינית. ביחס לבקשת הקטין לחשוף את שמו אמר הפרקליט: "אני לא חושב שצריך לחשוף את שמו, הוא חושב אחרת".

הבוקר ניסו השוטרים ליצור קשר עם העד, שהחקירה ברובה מתבססת על עדותו, ואז גילו כי הוא אינו נמצא עוד בדירת המסתור. לאחר שהבינו כי נעלם, פתחו במשטרה במאמצים בכל האמצעים בניסיון לאתרו.