חשד: בן תקף את אמו ופצע אותה קשה

אישה בת 47 הותקפה ונפצעה קשה בראשה, לאחר שככל הנראה הותקפה על ידי בנה בן ה-19. האישה פונתה לבית החולים בילינסון, אך בעקבות מצבה המשטרה לא יכולה לגבות ממנה עדות. המשטרה פתחה בסריקות לאיתור הבן

הותקפה על ידי בנה. ארכיון (חדשות 2)

אלימות במשפחה: אישה בת 47 מהיישוב שערי תקווה שבשומרון נפצעה הערב באורח קשה בראשה והובהלה לבית החולים השרון לאחר שהותקפה ככל הנראה על ידי בנה בן ה-19.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

כוח משטרה שהגיע למקום פתח בסריקות לאיתור הבן החשוד בתקיפה. בעקבות מצבה הקשה של האם, היא הועברה לבית החולים בילינסון להמשך טיפול. המשטרה מחכה כרגע לחקור את האם ברגע שמצבה ישתפר.

שלשום: הנכד וחברו שדדו את הסבתא

שלשום נכנסו שני רעולי פנים לביתה של קשישה בכפר מנדא בצפון, התנפלו עליה, תלשו מידיה צמידים יקרים שענדה - ונמלטו. הקשישה נפגעה באורח קל מאוד כתוצאה מהשוד - ומיהרה להזעיק את המשטרה. לאחר שנפתחה חקירה בתחנת משגב, נעצרו שני חשודים בביצוע המעשה: קטין בן 15 וחברו בן ה-23.

בחקירתם הודו השניים בביצוע המעשה ואף הובילו את השוטרים אל התכשיטים הגנובים - שהוחזרו לקשישה כעבור זמן קצר. אלא שבמהלך החקירה התגלה כי אחד החשודים הוא נכדה של הקשישה שנשדדה. השניים הובאו אתמול לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלום בעכו.