החשוד בברנוער חש ברע - ועבר ניתוח

ב' בן ה-19, קרובו של חגי פליסיאן וחשוד בעצמו במעורבות ברצח בברנוער, חש הלילה ברע במעצר. הוא הובהל לביה"ח, שם עבר ניתוח להוצאת אבנים מהכליות. מיד בתומו הושב למעצר

ב' בבית המשפט (חדשות 2)

פרשת הרצח בברנוער: ב', הצעיר בן ה-19 שעל פי החשד מעורב בירי הקטלני לפני ארבע שנים, חש הלילה ברע במעצר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הוא הובהל לבית החולים וולפסון, שם עבר ניתוח להוצאת אבנים מהכליות. אחרי הניתוח שעבר בהצלחה, הושב ב' במהרה למעצר. ביום ראשון הקרוב יובא פעם נוספת לבית המשפט, שם יתקיים דיון בהארכת מעצרו.

מאז פרסום החשדות לפיהם עבר תקיפה מינית מצד שאול גנון, מנהל הברנוער, דורש ב' להסיר את צו איסור הפרסום על שמו ותמונתו. הוא מצדו מכחיש שעבר כל תקיפה כזו. ב' הוא קרוב משפחתו של חגי פליסיאן, החשוד המרכזי ברצח. במשטרה חושדים שהתקיפה המינית לכאורה היא זו שהביאה את פליסיאן לבצע את הרצח בברנוער, כנקמה.

עו"ד שי שורר, מייצג את ב' (חדשות 2)

עתירה נגד ההסכם עם שאול גנון

האם ייתכן שלבסוף לא יתבצע הסכם עד התביעה שנחתם עם שאול גנון, החשוד הרביעי בפרשת הרצח בברנוער? עו"ד עזריאל שאול קרבצוב, לשעבר קצין חקירות ביחידה המרכזית תל אביב, עתר השבוע לבג"ץ בניסיון לבטל את ההסכם שנחתם. "שאול גנון ידע את האמת", טען קרבצוב בריאיון לחדשות 2 באינטרנט. "על פי החשד הוא ביצע לכאורה אונס בנער בן 15 וניצל יחסי מרות. אונס זה כמו רצח, וזה פשוט לרצוח ילדים. לא ייתכן שייחתם עימו הסכם עד תביעה וגנון ייצא חף מפשע".