חשד: האחיין ביתר את גופת דודתו

תושב אום אל פאחם, שהגיע אתמול לתחנת המשטרה והתוודה על הרצח, הובא היום לדיון בהארכת מעצרו בבית המשפט. סנגורו דרש לשלוח אותו להסתכלות פסיכיאטרית ואמר כי לא בטוח שהרצח בוצע על רקע סכסוך כספי בין החשוד לנרצחת

החשוד בהארכת מעצרו, היום (חדשות 2)

למה רצח האחיין את דודתו? בית משפט השלום בחיפה האריך היום בשישה ימים את מעצרו של בן 30 מאום אל פחם שהסגיר עצמו אתמול למשטרה לאחר שהתוודה כי רצח את דודתו, בשנות ה-50 לחייה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

בדיון בבית המשפט סירב החשוד להסביר את המניע ואת הנסיבות לרצח. במשטרה חושדים כי דקר את הדודה למוות בדירתה שבאום אל פחם, ביתר את גופתה ואז הניח אותה במקרר.

הסנגור עו"ד וויסאם עראף מהסנגוריה הציבורית אמר לחדשות 2 באינטרנט, "אנחנו לומדים את חומר החקירה וזו עדיין הערכה ראשונית". מנגד, טען נציג המשטרה בדיון כי החשוד מוכר למשטרה והורשע בעבר.

הסנגור פנה לבית המשפט בבקשה לשלוח את החשוד להסתכלות פסיכיאטרית. לדבריו, "ראיתי שהוא מאוד מבולבל. ההסתכלות יכולה לשנות את החשד שמיוחס לו, לפיו סכסוך כספי או על דירה הוביל לרצח. הוא כבר אושפז פעם אחת, לפני כשנה".

זירת הרצח, אתמול (חדשות 2)

הגיע לתחנה: "רצחתי את הדודה"

אתמול בשעות אחר הצהריים הגיע החשוד לתחנת המשטרה באום אל פחם ואמר ליומנאי: "רצחתי את הדודה שלי". השוטרים עצרו אותו מיד לחקירה, ובמקביל הוזעקו כוחות לדירתה. השוטרים שהגיעו לדירה מצאו את גופת האישה מוטלת באחד החדרים ורופא מד"א נאלץ לקבוע את מותה.

מפקד התחנה נצ"מ שמעון אזרן סיפר לחדשות 2 כי הגבר שנעצר מוכר למשטרה. קרוב משפחה של האישה סיפר כי לאחרונה היה בין השניים סכסוך על דירת המגורים של האישה, ובתקופה האחרונה היא הייתה מפוחדת בעקבות איומים שקיבלה. לדבריו, הסכסוך ביניהם הגיע לבית המשפט - שפסק לטובת הנרצחת.

אחד משכניה של הדודה אמר כי רק שלוש שעות לפני הרצח הוא פגש את החשוד, שהתנהג לדבריו כרגיל: "הוא הזמין אותי אליו לקפה, ולא נראה לחוץ או התנהג בצורה יוצאת דופן".