התייצב במשטרה והודיע: "רצחתי את דודתי"

בן 30 מאום אל פאחם פנה ליומנאי בתחנת המשטרה בעיר ואמר לו: רצחתי את קרובת משפחתי. שוטרים שהגיעו לדירת האישה מצאו אותה ללא רוח חיים ועצרו את החשוד לחקירה. על פי החשד, בין השניים היה סכסוך על דירת המגורים של האישה

זירת הרצח, היום (חדשות 2)

חשד לרצח בוואדי ערה: תושב אום אל פאחם הגיע היום (א') לתחנת המשטרה ואמר כי רצח את דודתו. השוטרים שהגיעו לדירתה מצאו את הגופה שלה, ועצרו את האחיין החשוד. החשד: הרצח בוצע בגלל סכסוך על דירת מגורים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

בשעות אחר הצהריים הגיע גבר בן 30 לתחנת המשטרה באום אל פאחם ואמר ליומנאי: "רצחתי את הדודה שלי". השוטרים עצרו אותו מיד לחקירה, ובמקביל הוזעקו כוחות לדירתה. השוטרים שהגיעו לדירה מצאו את גופת האישה מוטלת באחד החדרים ורופא מד"א נאלץ לקבוע את מותה.

זירת הרצח, היום (חדשות 2)
מפקד התחנה נצ"ם שמעון אזרן סיפר לחדשות 2 כי הגבר שנעצר מוכר למשטרה. קרוב משפחה של האישה סיפר כי לאחרונה היה בין השניים סכסוך על דירת המגורים של האישה, ובתקופה האחרונה היא הייתה מפוחדת בעקבות איומים שקיבלה. לדבריו, הסכסוך ביניהם הגיע לבית המשפט - שפסק לטובת הנרצחת.

אחד משכניה של הדודה אמר כי רק שלוש שעות לפני הרצח הוא פגש את החשוד, שהתנהג לדבריו כרגיל: "הוא הזמין אותי אליו לקפה, ולא נראה לחוץ או התנהג בצורה יוצאת דופן".