חשד: אב מהצפון כלא את בתו, הכה אותה וקשר אותה בשלשלאות ברזל

חשד למקרה התעללות מזוויע בצפון: אב מאחד היישובים הסמוכים לשפרעם חשוד שהתעלל בבתו בת ה-18 לאחר שהכה, פצע וקשר אותה בשלשלאות ברזל למקלחת. הנערה החבולה נמצאה בחדר האמבטיה לאחר שהשוטרים פרצו לבית. האב והאם נעצרו, הנערה פונתה במצב קל לטיפול

השרשראות בהן השתמש האב (משטרת מחוז צפון)

חשד למקרה של התעללות קשה במיוחד בצפון: אב בשנות ה-50 לחייו מאחד היישובים הסמוכים לשפרעם חשוד שהכה ופצע את בתו, כלא אותה בחדר האמבטיה - וקשר אותה בשלשלאות ברזל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בתו בת ה-18 חולצה מחדר האמבטיה לאחר ששוטרים שהגיעו למקום נדהמו למצוא אותה כשהיא כפותה, פצועה וחבולה. על פי החשד, אביה החליט לקשור את בתו במקלחת כחלק מאקט חינוכי באמצעות שלשלאות ברזל. בנוסף, האב הכה את בתו, פצע אותה בכמה חלקים בגופה וגרם לה לחבלות בראש.

בעקבות מידע שהגיע למשטרה, שוטרי תחנת סיור שפרעם הגיעו ליישוב ומצאו את הנערה כבולה בחדר האמבטיה. אביה של הנערה ששהה בבית בעת פריצת השוטרים למקום נלקח למעצר ואילו הנערה פונתה במצב קל לקבלת טיפול בבית החולים, כשהיא סובלת מחבלות על גופה. בהמשך צפויים במשטרה לגבות ממנה עדות.

גורם המעורב בחקירה סיפר לחדשות 2 באינטרנט שהאב טוען בחקירתו כי מדובר באקט חינוכי. מחקירה ראשונה עולה שככל הנראה החליט האב לקשור את בתו בשרשראות לאחר שאמש חזרה לביתה בשעה מאוחרת. משטרת שפרעם פתחה בחקירה על מנת לבדוק האם מדובר בהתעללות שנמשכה לאורך זמן ולשם כך עצרה גם את אמה של הנערה. האב החשוד בביצוע המעשים יובא מחר לדיון בהארכת מעצרו.

"נתקלנו במקרים מזעזעים בעבר, אבל אירוע כזה בהחלט מעלה את הרף", סיפר גורם במשטרה לחדשות 2 באינטרנט. "אב שקושר את בתו בשרשראות לאמבטיה כדי לחנוך אותה עבר כל גבול, ואנחנו מקווים למצות איתו את הדין".