שני צעירים מתל אביב נעצרו בחשד לתקיפת זרים

שוטרי מרחב יפתח עצרו שני צעירים בחשד שתקפו נתינים זרים על רקע מוצאם בשישה מקרים שונים. השניים, שהתלוננו בסוף השבוע האחרון כי הותקפו בעצמם בידי נתינים זרים, הכו על פי החשד ואף שדדו כמה מסתננים מאפריקה

שני צעירים נעצרו בחשד שתקפו זרים, אילוסט (חדשות 2)

המשטרה עצרה אתמול שני צעירים מתל אביב בחשד שתקפו נתינים זרים בדרום העיר על רקע מוצאם. השניים התלוננו בסוף השבוע האחרון על כך שהם עצמם הותקפו על ידי זרים, אך לאחר חקירה בנושא התברר כי השניים היו מעורבים בשישה מקרי תקיפה שונים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במוצאי השבת האחרונה התלוננו שני החשודים, בני 24 ו-21, בפני שוטרי מרחב יפתח כי הותקפו על ידי מספר נתינים זרים בתל אביב בעת שניסו לסייע לעוברת אורח שהוטרדה על ידם.

אבל, לאחר שהמשטרה פתחה בחקירה לבדיקת טענותיהם, התברר כי השניים לקחו חלק במספר אירועים שונים, שבמהלכם תקפו על פי החשד מספר בני אדם על רקע מוצאם.

מפרטי החקירה עולה, כי השניים נהגו להסתובב בשכונותיה הדרומיות של תל אביב והכו נתינים זרים שבהם נתקלו. בחלק מהמקרים, שדדו השניים טלפונים ניידים ורכוש שהיה ברשותם של קורבנות התקיפה.

בחיפוש שנערך בביתם של השניים נמצאו אלות ואגרופנים, שעל פי החשד שימשו אותם לביצוע התקיפות. שני הצעירים החשודים יובאו במהלך היום לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלום בתל אביב.