אמו של פליסיאן, החשוד ברצח בברנוער: "הכל שקר וכזב"

בערבו של היום שבו הותרה לפרסום זהותו של בנה, חגי, כחשוד המרכזי בירי, סיפרה האם על תחושותיה. "לא היה ולא נברא כדבר הזה", אמרה, ותקפה את עד המדינה בפרשה: "הוא עשה עסקים עם המשטרה כדי שייסגרו לו תיקים"

אמו של חגי פליסיאן, החשוד המרכזי ברצח בברנוער, טוענת שאין כל בסיס לחשדות נגד בנה. לדבריה, המשטרה תפסה את האיש הלא נכון. היום היא הכחישה מכל וכל גם את הדיווחים שלפיהם בין בנה לעצור השני, טרלן חנקישייב, הייתה היכרות מוקדמת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"הוא חף מפשע. זה לא הוא", אמרה האם. "אני לא מאמינה שהוא ירה באנשים חס וחלילה. לא היה ולא נברא כדבר הזה", הדגישה. לטענתה, המשטרה רק רוצה "לסגור את התיק ולהגיד שהיא עשתה את העבודה".

בהמשך, דחתה אמו של פליסיאן את הטענות להיכרות מוקדמת של בנה עם החשוד השני במעורבות ברצח, טרלן חנקישייב. "אני לא חושבת שהוא הכיר אותו בכלל. אני, בכל אופן, לא שמעתי עליו".

היא גם התייחסה גם לעד המדינה שבעקבות עדותו נעצר בנה - והפנתה כלפיו אצבע מאשימה: "הוא חשב שהוא מצא לו קורבנות. הכל שקר וכזב. המשטרה עשתה איתו עסק כדי שייסגרו לו תיקים".

אחותו של טרלן חנקישייב: "הוא חף מפשע"

עם היוודע דבר מעצרו של אחיה, החשוד במעורבות ברצח בברנוער, התייצבה מ' מול המצלמה ויצאה להגנתו. בדבריה, היא מכחישה מכל וכל את היכרותו המוקדמת עם החשוד העיקרי במעשה, חגי פליסיאן (23), וטוענת כי רק לאחרונה התקרבו: "הוא חף מפשע".

"לא שמעתי עליו". חנקישייב ופליסיאן (חדשות 2)

"אין לי ספק שהוא לא ביצע את הדבר הזה", פתחה האחות את דבריה. בהמשך, סיפרה על העסק המשותף שפתח אחיה יחד עם פליסיאן. "רק בשנה האחרונה הם התקרבו", אמרה. "לא היה שום רמז לדבר כזה". האחות היא גם קרובת משפחתו של אדם נוסף המעורב בפרשה ושזהותו אסורה בפרסום.

"לגבי חגי אני לא יודעת מה להגיד, אבל לגבי טרלן - הוא צודק. הוא לא עשה כלום", ציינה. טרלן חנקישייב נחשב לאחד החשודים העיקריים וחברו של חגי פליסיאן, שעל פי החשד סיפק את אקדח ה"יריחו" שבאמצעותו בוצע הרצח. האקדח אותר לפני כחצי שנה על ידי מטיילים בחורשה בראש העין.

פענוח הרצח בברנוער - סיקור מלא:

אמו של אחד החשודים: "אם הוא קשור לרצח - עליו להיענש"

עד המדינה בפרשת הברנוער: "זה ישב לי על הלב"

"היו כבר שמועות על המוכר בקהילה"

"הוא אמר לי אל תדבר עם השוטרים"

הוארך מעצרו של הפעיל בקהילה הגאה

הותר לפרסום: חגי פליסיאן נקם על תקיפת נער

הקהילה הגאה מגיבה לפרסום שנגנז: "פשע כזה נובע רק משנאה"

פרשנות: חילופי האשמות בין המשטרה לבית המשפט

הרצח בברנוער: הפרטים נגנזו  

אחי החשודים: "הרוצח מסתובב חופשי"

מעקבים והאזנות: כך נעצרו החשודים

"אי אפשר להגיד שזה לא פשע שנאה"

הרצח בברנוער: בכיר בקהילה נעצר

משפחות הקורבנות: "לא מתרגשים - זו לא הפעם הראשונה שנעצרו חשודים"

שלושה חשודים במעורבות ברצח בבר-נוער בתל אביב