הרצח בברנוער: היום יוסר צו איסור הפרסום

לאחר מעצר שלושת החשודים במעורבות ברצח במועדון הקהילה הגאה בת"א ומעצרו של בכיר הקהילה, החשוד כי הסתיר מידע על הפרשה, הודיעה המשטרה כי תחשוף היום פרטים על השתלשלות האירועים והנסיבות שהובילו למעשה

צו איסור הפרסום יוסר היום. מעצר החשודים (חדשות 2)

לאחר ההתפתחות הדרמטית בפרשה שהובילה לפענוחה והטלת צו איסור הפרסום על פרטיה, מקרה הרצח בברנוער ייחשף: היום אחר הצהריים יותרו לפרסום פרטים נוספים על פרשת הרצח בברנוער, אודות השתלשלות האירועים, החשודים והעצורים, שעשויים לשפוך אור על נסיבות הטבח שגבה את חייהם של שני בני אדם ופצע אחד עשר נוספים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בית משפט השלום בתל אביב האריך אתמול בשלושה ימים את מעצרו של החשוד הרביעי בפרשת הרצח במועדון הברנוער בתל אביב, בהסכמת הצדדים. האיש שנעצר, אדם ידוע בקהילה ההומולסבית, לא קשור לרצח עצמו, אולם הוא חשוד כי הסתיר פרטים מהותיים הקשורים למניע לרצח, למרות שלא נכח בזירה עצמה.

בתום הדיון על הארכת המעצר, התנהל דיון על התרת צו איסור הפרסום בפרשה בו הוחלט כי היום יותרו לפרסום חלק מהפרטים ואף פרטים מזהים אודות חלק מהחשודים. "לא ברור מי הגה את המושג המוזר 'בכיר בקהילה'", התייחס השופט בדיון לפרסומים בתקשורת. "מושג המעלה על הדעת ארגון חשאי וזדוני, משל לזקני ציון, שבו יש בכירים יותר וזוטרים יותר השותפים להתארגנות חשאית. ניתן היה להשתמש במושג פעיל או מוכר בקהילה, ובכך להגביר את הדיוק".

פענוח הרצח בברנוער - סיקור מלא:

אחי החשודים: "הרוצח מסתובב חופשי"

מעקבים והאזנות: כך נעצרו החשודים

מצעד הגאווה יתקיים מחר כמתוכנן: "עיתוי מטורף"

"אי אפשר להגיד שזה לא פשע שנאה"

הרצח בברנוער: בכיר בקהילה נעצר

משפחות הקורבנות: "לא מתרגשים - זו לא הפעם הראשונה שנעצרו חשודים"

שלושה חשודים במעורבות ברצח בבר-נוער בתל אביב