האשים גבר במעשה מגונה – וסחט כספים בתמורה לשתיקתו

מקרה חמור של חשד לסחיטה בצפון הארץ: תושב צפת חשוד שסחט תושב אחר שאותו האשים בביצוע מעשה מגונה לכאורה בבנו. "מסור לי 100 אלף שקל ולא אתלונן נגדך במשטרה", איים. בפגישה השנייה שבה אמור היה להימסר הכסף לחשוד, הוא נעצר על ידי השוטרים

חשוד שסחט בתמורה לשתיקה. אילוסטרציה (חדשות 2)

בן 37 מצפת נעצר בחשד שסחט את תושב העיר, בן 47, ודרש ממנו לשלם לו סכומי כסף גדולים, לאחר שהאשים אותו בביצוע מעשה מגונה בבנו. הוא הבטיח לו כי לא יתלונן עליו במשטרה אם ישלם לו מאה אלף שקל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

תושב העיר שהואשם על ידי החשוד בביצוע המעשה נבהל ופנה לגורמים שונים על מנת שיסייעו לו לגייס את הסכום הגבוה כדי שלא תוגש נגדו התלונה. לאחר שהצליח לאסוף כמחצית מהסכום, הוא נפגש עם החשוד והעביר לו את הכסף.

אלא, שהחשוד לא הסתפק בכך. לפני כשבוע קיבל הנסחט שיחה נוספת ממנו, שבה דרש כי ישלם לו את יתרת הסכום ותוספת ריבית על האיחור בתשלום. במידה ולא יעשה כן - כך איים החשוד - הוא יתלונן עליו במשטרה ויטען כי תקף מינית את בנו.

בשלב זה, פנה הנסחט למשטרת צפת, לאחר שתיאם עם החשוד נקודת מקום מפגש שבה ימסור לו לכאורה את הסכום הנותר. החשוד והנסחט נפגשו אתמול, והאחרון העביר לו המחאה עם הסכום המבוקש. ממש באותו הרגע נעצר החשוד על ידי בלשים סמויים שארבו בסמוך. החשוד בסחיטה יובא היום לדיון בהארכת מעצרו בבית המשפט.