רמלה: הצית בניין מגורים בגלל סכסוך בפייסבוק

סכסוך בין בני נוער ברשת הפייסבוק הוביל על פי החשד להצתת בניין בן 4 קומות ברחוב ההסתדרות. נער בן 16 מלוד, שהתווכח באינטרנט עם נער אחר שגר בבניין, נעצר בחשד שהגיע למקום עם חומר דליק והצית אותו. חמישה בני אדם נפגעו משאיפת עשן ונזק רב נגרם לבניין

נזק רב נגרם לבניין, ארכיון (חדשות 2)

ויכוח בין נערים בפייסבוק הוביל להצתה: משטרת רמלה פתחה בחקירה בעקבות שריפה שפרצה בבניין מגורים בעיר, שבה נפגעו חמישה בני אדם ונזק רב נגרם לרכוש. השוטרים גילו כי הבניין הוצת, על פי החשד, על ידי נער בן 16 מלוד, שהסתכסך עם נער אחר המתגורר במקום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

היום (א') בשעה 13:30 התקבל במוקד הכבאות וההצלה ברמלה דיווח על אש שפרצה בבניין מגורים ברחוב ההסתדרות. כוחות משטרה וכיבוי שהוזעקו למקום פינו מספר מתושבי הבניין ובמהלך הפינוי נפגעו שני שוטרים ושלושה אזרחים, שנזקקו לטיפול רפואי לאחר ששאפו עשן.

הוצת בגלל סכסוך בפייסבוק, ארכיון (חדשות 2)
נזק רב נגרם לבניין בן ה-4 קומות, ומחקירה ראשונית שנערכה במקום, עלה החשד כי מדובר בהצתה. משטרת רמלה פתחה בפעולות חקירה, בפיקודו של סגן ניצב שלומי שגיא, שבעקבותיהן נעצר נער בן 16 מלוד, שעל פי החשד הגיע למקום עם נוזל דליק והצית אותו.

בחקירתו התברר כי המניע למעשה היה סכסוך בין בני נוער ברשת הפייסבוק, שהחל לאחר שהנער המצית קילל את חברתו של נער אחר, המתגורר בבניין שבו פרצה השריפה. הנער החשוד בהצתה יובא מחר לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום ברמלה.