חשד לרצח ביפו: גבר נורה למוות

בני משפחתו פינו אותו באופן עצמאי לבית החולים וולפסון בחולון - שם נאלצו הרופאים לקבוע את מותו. המשטרה פתחה בחקירת האירוע ובסריקות אחר חשודים במעשה

זירת האירוע (חדשות 2)

חשד לרצח ביפו: גבר נורה למוות ברחוב סהרון בעיר. בני משפחתו, שהיו בזירה בעת האירוע - פינו אותו לבית החולים וולפסון בחולון - שם נאלצו הרופאים לקבוע את מותו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע התרחש הערב (ה') בביתו של הגבר. סמוך לשעה 21:30 התקבל דיווח במוקד המשטרה על יריות שאירעו בבית ברחוב. למקום הוזעקו ניידות שפתחו בסריקות אחר חשודים במעשה.

בתחילת השבוע נורה צעיר בן 19 נורה ונפצע בינוני בעת שישב בבית קפה ביבנה. היורה נמלט מהמקום.

הצעיר ישב בבית הקפה עם חבריו כשלפתע הגיח יורה אלמוני וירה לעברו מספר כדורים. כמה מהם פגעו בחלק גופו העליון. הצעיר פונה על ידי צוות מד"א לבית החולים קפלן ברחובות. היורה נמלט מהמקום.

כוחות גדולים של משטרת רחובות הגיעו לזירה ופתחו בחקירה. חלק מהבלשים ליוו את הצעיר הפצוע לבית החולים, שם ינסו לתחקר את הפצוע.

באזור יבנה ורחובות פועלות בשנים האחרונות שתי משפחות פשע שמוגדרות כיעדים מרכזיים של ימ"ר (יחידה מרכזית) של מחוז המרכז במשטרה. בין שתי המשפחות מתנהל סכסוך ארוך ועקוב מדם.

לפני כחודש נורה למוות ברחובות תושב העיר ישראל עמר, צעיר המוכר למשטרה. שלושה נעצרו בחשד למעורבות בחיסול. אחד מהם, שהיה במנוסה מאז הרצח, נעצר באילת בשבוע שעבר. פרקליטם של שניים מהחשודים, עו"ד עדי כרמלי, אמר לחדשות 2 באינטרנט כי שני החשודים טענו שוב ושוב שהם אינם קשורים לסכסוך.