עד מדינה הביא למעצר החשודים

רבים מפרטי חקירת הרצח במועדון הברנוער עדיין נותרו מעורפלים, אך הערב נחשף מידע חדש הנוגע להתפתחות בחקירה. עבריין בכיר הוא שהביא למעצרם של שלושת החשודים ואף חתם על עסקה עם המדינה, החשוד המרכזי ברצח היה בעצמו יעד לחיסול בעבר ויעד הרוצח בכלל לא היה במקום כשזה פתח בירי

חקירת הרצח במועדון הברנוער בתל אביב עדיין נמצאת תחת צו איסור פרסום, אולם ישנם פרטים חדשים שנחשפים הערב: מהחקירה עולה כי מידע שהעביר עבריין בכיר לחוקרי המשטרה לפני כמה חודשים, הוא זה שהביא לתפנית הדרמטית. בעקבות המידע אף נחתמה עסקת עד מדינה עם העבריין.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הערב מתברר גם שיעד הרוצח במועדון הברנוער לא הושג. היעד של היורה לא נכח במועדון באותו ערב, והמשמעות היא שההרוגים והפצועים הם קורבנות שווא.

בנוסף, נודע לחדשות 2 כי החשוד המרכזי ברצח היה בעצמו יעד לחיסול. קרוב משפחתו של החשוד המרכזי שייך לארגון פשע, וכשהחשוד המרכזי ברצח במועדון הברנוער הלך לאותו קרוב משפחה, השניים נפצעו בעקבות ירי שבוצע לעברם.

אחי החשודים: "המשטרה מצאה שעיר לעזאזל"

מאז אירועי אתמול, תושבי פרדס כץ וחבריהם של החשודים מתקשים להאמין לגרסת המשטרה. היום, הם הגיעו לעודד את אחיהם של שניים מהחשודים, שאמר להם: "הרוצח האמיתי והמתועב עדיין מסתובב חופשי".

"אלה האנשים האחרונים שהיינו חושבים עליהם", סיפרו החברים. "נכון, גדלנו בשכונה קשה ולא קל לחיות כאן ונכון שאנחנו לא הילדים הכי טובים בעולם והסתבכנו עם החוק פה ושם, אבל מפה ועד לקשור אותנו לרצח מתועב כזה - זה לא יכול להיות".

פענוח הרצח בברנוער - סיקור מלא:

אחי החשודים: "הרוצח מסתובב חופשי"

מעקבים והאזנות: כך נעצרו החשודים

מצעד הגאווה יתקיים מחר כמתוכנן: "עיתוי מטורף"

"אי אפשר להגיד שזה לא פשע שנאה"

הרצח בברנוער: בכיר בקהילה נעצר

משפחות הקורבנות: "לא מתרגשים - זו לא הפעם הראשונה שנעצרו חשודים"

שלושה חשודים במעורבות ברצח בבר-נוער בתל אביב