החשוד מהקהילה הגאה: "עשה טוב להרבה אנשים"

מכריו של הבכיר בקהילה הגאה, שנעצר במסגרת פענוח הרצח בברנוער, אך לא חשוד ברצח עצמו, המומים ומספרים על "בחור טוב שתמיד עזר לכולם ולא חשב על עצמו". צעיר שעבד עמו אמר: "אין סיכוי שהוא יפגע במישהו"

מכריו של הבכיר בקהילה הגאה, שנעצר במסגרת פענוח הרצח בברנוער אך לא חשוד ברצח עצמו, המומים ומספרים על "בחור טוב שתמיד עזר לכולם ולא חשב על עצמו". צעיר שעבד עמו אמר: "אין סיכוי שהוא יפגע במישהו".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מעצרו של הבכיר בקהילה הגאה, במסגרת פענוח הרצח בברנוער, הכה בהלם את חבריו ואת האנשים שעבדו עמו. פעיל למען הקהילה, שעבד בעבר עם החשוד, סיפר בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט: "הוא עשה טוב לכל כך הרבה אנשים".

האיש שנעצר לא קשור לרצח עצמו, אך חשוד כי הסתיר פרטים מהותיים, למרות שלא נכח בזירת הרצח. "הכרתי אותו במהלך השנים, כשהתנדבתי באגודה ועשיתי איתו הרבה מאוד פרויקטים ובהם סדר פסח של האגודה וארוחת ראש השנה לאנשים שאין להם עם מי לחגוג", סיפר הצעיר שעבד עם החשוד.

AP (הפגנה של אנשי הקהילה לאחר הרצח)

"עולמו ייחרב וזה יהיה עצוב מאוד ובעיקר מפתיע"

"הוא עשה טוב לכל כך הרבה אנשים וקשה לי להאמין לזה", הוסיף. "הוא היה מאוד כריזמטי, הוא אף פעם לא סיפר על החיים האישיים שלו, לא דיבר על העבר שלו".

מכר אחר של החשוד דיבר גם הוא בשבחו. "הוא בחור מאוד חיובי וזכויותיו שמורות לו. אם זה באמת מה שקרה, עולמו ייחרב וזה יהיה עצוב מאוד ובעיקר מפתיע", אמר.

הוא סיפר כי "הוא תמיד עזר לכולם, כל הזמן, לא חשב על עצמו, אלא פתר בעיות של אחרים - כמו אמא תרזה של ההומואים. זה נשמע מצחיק, אבל זו האמת. אין מצב שהוא יפגע במישהו".

פענוח הרצח בברנוער - סיקור מלא:

אחי החשודים: "הרוצח מסתובב חופשי"

מעקבים והאזנות: כך נעצרו החשודים

מצעד הגאווה יתקיים מחר כמתוכנן: "עיתוי מטורף"

"אי אפשר להגיד שזה לא פשע שנאה"

הרצח בברנוער: בכיר בקהילה נעצר

משפחות הקורבנות: "לא מתרגשים - זו לא הפעם הראשונה שנעצרו חשודים"

שלושה חשודים במעורבות ברצח בבר-נוער בתל אביב