צפו: מעצר החשודים ברצח בברנוער

בתיעוד בלעדי שהגיע לידי חדשות 2 נראים בלשי ימ"ר תל אביב בעת מעצר החשודים במעורבות בטבח במועדון הנוער הגאה ב-2009, שגבה את חייהם של שני בני אדם ופצע עשרה נוספים. "על מה אתם עוצרים אותי?", תהה אחד מהם כשהוכנס לניידת כשהוא אזוק ומפזר קללות ואיומים לעבר בלשי המשטרה. כך זה נראה

בעוד שצו איסור הפרסום עדיין מוטל על רוב פרטי פרשת הרצח בברנוער, לידי חדשות 2 הגיע סרטון בלעדי המתעד את מעצר החשודים אתמול (ד') בצהרי היום - לעיני עשרות עוברים ושבים בבני ברק.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בתיעוד נראים הבלשים כשהם מתקרבים אל אחד החשודים, אוזקים אותו ומודיעים לו על דבר המעצר. האחרון, שככל הנראה הופתע לנוכח הסיטואציה הקשה שאירעה באמצע רחוב ראשי - לעיניהם המשתאות של עוברי אורח רבים - נראה כלא מבין מה פשר המעצר ותהה: "על מה אתם עוצרים אותי?".

לאחר מכן, הוא מוכנס אל תוך ניידת המשטרה הסמויה, שחנתה בקרבת מקום, תוך שהוא מקלל את השוטרים ואף מאיים.

היום, שעות ספורות לאחר שהוארך מעצר שלושת החשודים במעורבות ברצח בברנוער, יחד עם חשוד נוסף - דמות מפתח בקהילה הגאה - נחשפו פרטים נוספים על האופן שבו התנהלה החקירה בעניינם - החל מהמעקבים שבוצעו אחריהם, דרך האזנות הסתר וכלה במעצר הדרמטי.

אחד החשודים בבית המשפט (חדשות 2)

ההתפתחות בפרשה החלה לפני מספר חודשים. אז, כך על פי המשטרה, החלו החוקרים לבצע מעקבים והאזנות סתר אחר העצורים, שלחלקם קשר משפחתי. שלושה נעצרו בחשד למעורבות במעשה - חלקם ברצח עצמו וחלקם בסיוע.  

לדברי גורמים המעורים בפרטי החקירה, מעצרם של השלושה לא תוכנן להתבצע אתמול, אך אילוץ מבצעי הביא את בלשי המשטרה לפעול. לכן, נעצר גם החשוד הרביעי - דמות מרכזית בפרשה - שעל פי המשטרה חשוד כי הסתיר פרטים מהותיים, למרות שלא נכח בזירת הרצח.

בהכנת הידיעה השתתפו משה נוסבאום, אוהד חמו וברהנו טגניה

פענוח הרצח בברנוער - סיקור מלא:

אחי החשודים: "הרוצח מסתובב חופשי"

החשוד ה-4: "עשה טוב להרבה אנשים"

מעקבים והאזנות: כך נעצרו החשודים

מצעד הגאווה יתקיים מחר כמתוכנן: "עיתוי מטורף"

"אי אפשר להגיד שזה לא פשע שנאה"

הרצח בברנוער: בכיר בקהילה נעצר

משפחות הקורבנות: "לא מתרגשים - זו לא הפעם הראשונה שנעצרו חשודים"

שלושה חשודים במעורבות ברצח בבר-נוער בתל אביב