מעקבים, האזנות סתר ומעצר לאור היום: כך נלכדו החשודים ברצח בבר-נוער

בעוד שמעצרם של שלושת החשודים בביצוע הטבח ובסיוע לו הוארך, יחד עם מעצרו של אחד מאנשי המפתח בקהילה הגאה שחשוד כי הוא מחזיק בידיו מידע שקשור לנסיבות המעשה - נחשפו פרטים השופכים אור על האופן שבו נתפסו

שעות ספורות לאחר שהוארך מעצר שלושת החשודים במעורבות ברצח בבר-נוער, יחד עם חשוד נוסף - דמות מפתח בקהילה הגאה - נחשפים פרטים נוספים על האופן שבו התנהלה החקירה בעניינם - החל מהמעקבים שבוצעו אחריהם, דרך האזנות הסתר וכלה במעצר הדרמטי לאור היום שבוצע אתמול (ד').

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ההתפתחות בפרשה החלה לפני מספר חודשים. אז, כך על פי המשטרה, החלו החוקרים לבצע מעקבים והאזנות סתר אחר העצורים, שלחלקם קשר משפחתי. שלושה נעצרו בחשד למעורבות במעשה - חלקם ברצח עצמו וחלקם בסיוע.  

לדברי גורמים המעורים בפרטי החקירה, מעצרם של השלושה לא תוכנן להתבצע אתמול, אך אילוץ מבצעי הביא את בלשי המשטרה לפעול. לכן, נעצר גם החשוד הרביעי - דמות מרכזית בפרשה - שעל פי המשטרה חשוד כי הסתיר פרטים מהותיים, למרות שלא נכח בזירת הרצח.

אחד החשודים בבית המשפט (חדשות 2)

המפכ"ל: עוד עבודה רבה לפנינו

הבוקר התייחס מפכ"ל המשטרה רב-ניצב יוחנן דנינו לפענוח הרצח בבר נוער. במהלך טקס סיום קורס קציני משמר הגבול אמר דנינו: "לאחר פעילות מקצועית ובלתי פוסקת, שנמשכה ארבע שנים, נעצרו על ידי היחידה המרכזית של מחוז תל אביב חשודים במעורבות ברצח. תיקי רצח, בהנחייתי, לא ייסגרו לעולם - אלא בתפיסת הרוצח והעמדתו לדין. עדיין עבודה רבה לפנינו. נעשה אותה כפי שעשינו עד כה - בצניעות ובמקצועיות".

במקביל, הבוקר הוחלט לקיים כמתוכנן מחר את מצעד הגאווה בתל אביב. "בראש ובראשונה אנחנו מחבקים היום את המשפחות והפצועים. ההודעה של משטרת ישראל הגיעה בעיתוי מטורף, יומיים לפני אירועי הגאווה. זו הודעה משמחת על התקדמות בחקירה אחרי ארבע שנים של המתנה", ציין יניב ויצמן, יועץ ראש העיר לענייני גאווה.

פענוח הרצח בברנוער - סיקור מלא:

מצעד הגאווה יתקיים מחר כמתוכנן: "עיתוי מטורף"

הרצח בברנוער: בכיר בקהילה נעצר

משפחות הקורבנות: "לא מתרגשים - זו לא הפעם הראשונה שנעצרו חשודים"

שלושה חשודים במעורבות ברצח בבר-נוער בתל אביב