צפו: הנקמה של משמרות הצניעות

תושבת שכונת בית ישראל החרדית שבירושלים שחזרה בשאלה לאחרונה, הפכה לקורבן של הטרדות וונדליזם מצד שכניה. הבוקר התעוררה הצעירה וגילתה שרכבה הושחת, פוזרה בו אשפה והוא נטף ריח של שמן דגים. כשהשוטרים הגיעו למקום, חרדים החלו לתקוף אותם - וניפצו את שמשת ניידת המשטרה

צעירה מירושלים שכל חטאה היה ללכת אחרי צו מצפונה הייתה קורבן למעשה ונדליזם קשה. הצעירה היא תושבת שכונת בית ישראל החרדית שחזרה לאחרונה בשאלה - ומאז הפכה לקורבן להטרדות מצד שכניה. כשהתלוננה במשטרה - חרדים תקפו גם את השוטרים שהגיעו לסייע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

חרדים ברחוב בו בוצע המעשה, היום (חדשות 24)
השיא התרחש הבוקר, כאשר הצעירה גילתה שרכבה שחנה ברחוב רפופורט שבשכונה הושחת - כפי הנראה על ידי גורמים חרדיים במקום שסירבו לקבל את אופי החיים החדש שלה. על הרכב נשפכו כמויות גדולות של שמן דגים ופוזרה אשפה. משראתה הצעירה את הנזק הרב שנגרם לרכבה, מיהרה להזעיק את המשטרה שהגיעה למקום.

עם הגעתם של השוטרים החלו להתאסף בו כמה עשרות חרדים שהקיפו את הניידת והשליכו אבן לעבר השמשה האחורית שלה. השמשה נופצה וכוחות משטרה נוספים הוזעקו. הצעירה שהתלוננה על גרימת נזק לרכבה נלקחה לתחנת המשטרה להגשת תלונה.

המכונית שהושחתה (חדשות 24)
מהערכה ראשונית עולה כי ככל הנראה מדובר בפעילות של משמרות הצניעות הפועלות באזור ושמחו על אורח חייה של הצעירה, שככל הנראה נהגה להסתובב בבגדים "לא הולמים". בהתנגשות בין החרדים לכוחות המשטרה הבוקר לא היו נפגעים.