עדיין לוט בערפל: החשודים ברצח בברנוער יישארו במעצר

בית משפט השלום בתל אביב האריך ב-11 ימים את מעצרם של שלושה מהחשודים במעורבות ברצח בברנוער. מעצרו של הרביעי הוארך ב-4 ימים. נציג המשטרה הציג את הריאיות לשופט, אך צו איסור הפרסום על הפרטים נותר בשלב זה בעינו. המניע לרצח: נקמה אישית

בית משפט השלום בתל אביב האריך ב-11 ימים את מעצרם של שלושת החשודים ברצח המזעזע בברנוער בשנת 2009. השלושה נעצרו אמש במעצר אלים במרכז גוש דן, במהלכו הם התעמתו עם השוטרים. מהחקירה עולה כי הרקע למעשים הוא נקמה אישית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אחד מהעצורים, בכיר בקהילה הגאה שלא חשוד ברצח עצמו, מחזיק בידיו על פי המשטרה מידע שקשור לנסיבות המעשה. הוא יישאר במעצר עד יום ראשון הקרוב. המעצר אתמול של החשודים במרכז גוש דן היה אלים, כי שניים מהם התעמתו עם השוטרים. עורכי הדין שלהם אומרים כי הם לא משתפים פעולה עם חוקרי המשטרה. כבר לפני חצי שנה הבלשים הצליחו לשים יד על נקודה מאוד משמעותית שלא ניתן לפרט עליה בגלל צו איסור פרסום.

אחד החשודים בביהמ"ש, היום (חדשות 2)

חשוד נוסף בבית המשפט (חדשות 2)

המפכ"ל: עוד עבודה רבה לפנינו

"לאחר פעילות מקצועית ובלתי פוסקת, שנמשכה ארבע שנים, נעצרו ע"י היחידה המרכזית של מחוז ת"א חשודים במעורבות ברצח. תיקי רצח, בהנחייתי, לא ייסגרו לעולם - אלא בתפיסת הרוצח והעמדתו לדין. עדיין עבודה רבה לפנינו. נעשה אותה כפי שעשינו עד כה - בצניעות ובמקצועיות", הבהיר הבוקר מפכ"ל המשטרה רב-ניצב יוחנן דנינו, במהלך טקס סיום קורס קציני מג"ב.

"התעמתו עם השוטרים" (שוקי לרר)

במקביל, הבוקר הוחלט לקיים כמתוכנן מחר את מצעד הגאווה בתל אביב. "בראש ובראשונה אנחנו מחבקים היום את המשפחות והפצועים. ההודעה של משטרת ישראל הגיעה בעיתוי מטורף, יומיים לפני אירועי הגאווה. זו הודעה משמחת על התקדמות בחקירה אחרי ארבע שנים של המתנה", ציין יניב ויצמן, יועץ ראש העיר לענייני גאווה.

פענוח הרצח בברנוער - סיקור מלא:

מצעד הגאווה יתקיים מחר כמתוכנן: "עיתוי מטורף"

הרצח בברנוער: בכיר בקהילה נעצר

משפחות הקורבנות: "לא מתרגשים - זו לא הפעם הראשונה שנעצרו חשודים"

שלושה חשודים במעורבות ברצח בבר-נוער בתל אביב