האם שבתה ניסתה להתאבד בגלל סרטון: "רצח אופי של ילדה תמימה"

אמה של הנערה בת ה-14 מהדרום שניסתה להתאבד בגלל סרטון אינטימי שלה שהופץ בפייסבוק מדברת לראשונה ומספרת על המצוקה המשפחתית. "זה רצח אופי של ילדה שרק התחילה את החיים, שחשבה שזה בינו לבינה", אמרה בראיון לחדשות 2. "הרסו לנו את המשפחה". היא שלחה מסר להורים אחרים: "זה יכול לקרות גם לכם"

"חדרו לפייסבוק שלה". אילוסטרציה (shutterstock)

מ', אמה של הנערה בת ה-14 מהדרום שניסתה להתאבד, אחרי שהחבר שלה הפיץ בפייסבוק סרטון אינטימי שלה, מדברת היום לראשונה על הפרשה. "זה פשוט רצח אופי של ילדה שרק התחילה את החיים שלה, ילדה תמימה שחשבה שזה בינו לבינה", היא אומרת לחדשות 2.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אם היה קורה לה משהו, הייתי הולכת ומתאבדת על אותו ילד", הצהירה האם. "כמה שזה נשמע נורא הייתי מתאבדת עליו על מה שהוא עשה לבת שלי".

מ' מספרת כי אחרי שכנועים שידל החבר את בתה לשלוח לה את הסרטון. "אחיינית ראתה את הסרטון והודיעו לנו, ומאז נכנסנו לסוג של רכבת שדים", אמרה האם. לדבריה, מאז שנטלה בתה כדורים המשפחה כל הזמן סובבת סביבה.

"הילדה שלי לא לומדת. הם הרסו לנו את המשפחה", סיפרה. "אנחנו לא יוצאים מהבית לא עונים לטלפונים. אני לא אתן לה לחזור לבית הספר, מה אני אתן לה לעבור לינץ'?".

"איומים, קללות והשמצות"

האם מספרת כי בתה נמצאת במצוקה נפשית קשה מאוד. כבר שלושה ימים שהיא מסתגרת בבית ואינה מסכימה להיפגש עם איש. "שההורים יבואו ויעבירו את המסר הזה לבנים שלהם - היום עושים את זה לילדה שלי מחר יעשו את זה לאחותם", הזהירה מ'.

אם לא די במצב הקשה של בני המשפחה, מאז האירוע הם נאלצים להתמודד עם מסרים מעליבים מאנשים שנחשפו לסרטון האינטימי שהפיץ החבר של הנערה. "קיבלנו איומים והשמצות נוראיות על הילדה", אמרה. "חדרו לפייסבוק שלה, מה לא כתבו איומים וקללות והשמצות".

אתמול פורסם לראשונה בחדשות 2 כי תלמידת כיתה ח' מהדרום שלחה את הסרטון לחבר בתחילת השבוע. זמן קצר לאחר מכן בני המשפחה נדהמו לגלות כי הפרטים האינטימיים הופצו ברשת.

הנערה איימה להתאבד ואף לקחה כדורים, וההורים מיהרו לפנות ליועצת של בית ספרה. זאת עירבה את שירותי הרווחה, וכעת הנערה שוהה בביתה תחת השגחה של השירות הפסיכולוגי. המשפחה הגישה תלונה במשטרה, שפתחה בחקירה, אולם נכון לשעה זו הנער שחשוד בהפצת הסרטון עדיין לא נעצר.