תיעוד: אלימות קשה בפאב באשקלון

כתב אישום הוגש בשבוע שעבר נגד שלושה צעירים שתקפו מאבטח פאב באשקלון והפעילו נגדו אלימות קשה. כעת מתפרסם גם התיעוד ממצלמות האבטחה שמציג את הרגעים הדרמטיים. בין היתר, הם השליכו לעברו כוסות, היכו אותו ואף הטיחו בראשו בקבוק זכוכית

התפרעות, ונדליזם ואלימות קשה בלב הפאב: כתב אישום הוגש בשבוע שעבר לבית משפט השלום באשקלון נגד שלושה צעירים בגין תקיפה בנסיבות מחמירות, הכשלת שוטרים, איומים והיזק לרכוש במזיד. סרטון חדש שנחשף היום (שני) מתעד את התקרית שאירעה לפני כשבוע וחצי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

שלושת הנאשמים התפרעו והפגינו אלימות קשה כלפי מאבטח בפאב ארצ'י, הממוקם בחוף דלילה באשקלון. לאחר סריקות באזור הפאב, איתרו שוטרי סיור שהוזעקו למקום, את השלושה שניסו להתחבא.

במהלך חקירתם ולאחר צפייה במצלמות האבטחה, התבררו לחוקרים נסיבות האירוע. זה התחיל בהשתוללות והתפרעות של שלושת החשודים, תושבי אשקלון בשנות ה-20 לחייהם. השלושה החלו לשתות משקאות של לקוחות ולשבת במקומותיהם.

מתוך התיעוד במצלמות האבטחה

כאשר התקרב לעברם המאבטח בפאב, החל אחד החשודים לדחוף אותו בזמן שהשניים האחרים משליכים לעברו בקבוקי זכוכית וכוסות. בשלב מסוים, נתן אחד החשודים שני אגרופים בפניו של המאבטח, בעוד שחברו מטיח בראשו של המאבטח בקבוק זכוכית, מה שגרם לו חבלה.

אם לא די בכך, לאחר התקיפה הברוטלית, עזבו השלושה את הפאב, ובחוץ המשיכו במעשי הוונדליזם. אחד החשודים לקח בקבוקי זכוכית מקיוסק סמוך וזרק אותם לעבר המבלים שהיו בתוך הפאב ולעבר המאבטח. כתוצאה מפעולה זו נשברה זכוכית דלת הכניסה.

השלושה ברחו לכיוון חוף הים שם הסתתרו עד שנתפסו על ידי השוטרים ונעצרו. בחקירתם סירבו השלושה לשתף פעולה עם חוקרי צוות המעצרים של משטרת אשקלון. במקביל, פונה המאבטח למרכז הרפואי ברזילי לקבלת טיפול רפואי. בהמשך נערך שימוע להנהלת הפאב, במהלכו התברר כי הם פעלו כפי שהיה מצופה מהם בנסיבות האירוע.