כפר טרומן: גבר נרצח בפתח ביתו

בכפר טרומן הסמוך לנתב"ג נרצח גבר בשנות ה-40 לחייו בכניסה לביתו. האיש נמצא מחוסר הכרה על ידי שוטרי מרחב השפלה, שהוזעקו למקום בעקבות דיווח אנונימי שהתקבל במוקד המשטרה. צוותי מד"א שהגיעו למקום נאלצו לקבוע את מותו. מפקד משטרת לוד: "אנחנו בראשיתה של חקירה עם כיוונים רבים"

גבר בשנות ה-40 לחייו, המוכר למשטרה, הוכה למוות בכניסה לביתו בכפר טרומן. בשלב זה נסיבות האירוע טרם ברורות, אך על פי חקירה ראשונית שבוצעה על ידי משטרת לוד, נראה שמדובר במקרה שוד שהסתבך או במארב מתוכנן בביתו של הנרצח. עד ראייה שהיה סמוך למקום האירוע סיפר לאחר הרצח כי "נראו רעולי פנים שנמלטו מהמקום".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

סמוך לשעה 1:30 בלילה התקבל דיווח במוקד המשטרה על גבר שנמצא מחוסר הכרה בביתו שבכפר טרומן, הסמוך לנמל התעופה בן גוריון, לאחר שהוכה מספר פעמים בפלג גופו העליון. צוות מד"א שהוזעק למקום ביצע בו פעולות החייאה ממושכות שנמשכו כחצי שעה, כשמצבו הוגדר קשה מאוד ולא יציב, אך בסיומן נאלץ רופא לקבוע את מותו.

סגן ניצב דורון תורג'מן, מפקד תחנת לוד, סיפר לכתבים במקום על שהתרחש ואמר כי "הלילה בשעה 1:27 התקבל דיווח במוקד המשטרה על שוד בכפר טרומן. בדיווח נמסרה גם כתובת אך השיחה נותקה. כוחות שהגיעו למקום זיהו אדם שרוע בכניסה לבית. כוחות מד"א הגיעו אף הם למקום ולאחר פעולות החייאה מאומצות נאלצו לקבוע את מותו".

חזר עם בת זוגו והוכה למוות (פייסבוק משטרת ישראל)

המשטרה מנהלת סריקות אחר החשודים

סגן ניצב תורג'מן תיאר את פעולות החקירה שננקטות בעקבות אירוע הרצח וסיפר כי "בשלב זה אנחנו לומדים את הזירה, ומבצעים פעולות נרחבות הן בסיוע מסוק והן ברמת החקירה. ישנם גם כוחות שסורקים את השטח במטרה למצוא חשודים במעשה. כרגע אנחנו בראשיתה של חקירה עם כיוונים רבים ולא ניתן להרחיב בנושא מעבר לכך". 

דוברת משטרת השפלה רפ"ק לאה זוהר סיפרה לחדשות 2 באינטרנט כי "בני זוג שהגיעו לביתם הבחינו בשני אנשים רעולי פנים שהותפעו מהגעתם. השניים תקפו את הזוג, ופצעו את הגבר באורח קשה מאוד. המשטרה מנהלת מרדף בכוחות גדולים אחר החשודים. אחד מעדי הראייה סיפר לשוטרים שהגיעו לזירה כי אכן ראה ערולי פנים נמלטים מהאזור".

כוחות גדולים של משטרה הגיעו לבית המגורים בו התבצע הרצח וכאמור מבצעים סריקות נרחבות באזור אחד החשודים, בין השאר בסיוע מסוקים וכלבים.