אילת: נהג בשכרות - וניסה לשחד השוטר

תושב גן יבנה בן 27 נעצר אמש לבדיקה שגרתית לגילוי אלכוהול בדם. תוצאות הבדיקה הצביעו באופן חד-משמעי כי הוא נוהג בגילופין. לכשנודע לו כי יינקטו נגדו הליכים תעבורתיים - פנה הצעיר לשוטר התנועה וביקש "לשלם כל סכום" ובלבד שלא יחרים את רכבו. הוא נעצר במקום ומכוניתו נגררה

תושב גן יבנה בן 27 נעצר ורכבו הושבת ונגר (דניאל נחמיה, חדשות 2)

מוסיף חטא על פשע: תושב גן יבנה בן 27 נעצר אמש לבדיקת שכרות באזור המועדונים בעיר אילת. בתגובה ובניסיון להיחלץ מהתסבוכת שאליה נקלע, פנה הצעיר לשוטר והדגיש בפניו כי הוא "מוכן לשלם כל סכום" ובלבד שלא יחל נגדו הליך תעבורתי בעניין.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בדמו של הצעיר נמצאה כמות של  480 מיקרוגרם אלכוהול בליטר אוויר נשוף - פי שניים מהרף המותר על פי החוק. לאחר הצעת התשלום לשוטר, הסביר לו האחרון כי מדובר בהצעת שוחד ואת המשמעות הפלילית הנגזרת ממנה ודרש ממנו לחדול ממעשיו.

לדברי המשטרה, משהמשיך הצעיר לחזור על הצעתו הבלתי-חוקית בעליל - הודיע לו לובש המדים כי הוא עצור. הנהג נכלא ורכבו הושבת ונגרר. לפני כשבועיים נעצרה צעירה בת 25 מתל אביב לאחר שנהגה בגילופין כשרמת האלכוהול בדמה כפולה מהמותר בחוק - פעמיים. רישיונה נשלל ורכבה נלקח ממנה.

המקרה החריג התרחש במהלך פעילות אכיפת שכרות של שוטרי אגף התנועה מיחידת משטרת התנועה הארצית תל אביב, שבמהלכה נעצרה הנהגת לבדיקה שגרתית, ובה התגלה כי בדמה כמות אלכוהול העומדת על 650 מיקרוגרם בליטר אוויר נשוף. רישיונה נשלל במקום, אך לאחר מכן היא נתפסה שוב בגין אותה עבירה, כשריכוז האלכוהול בדמה אמנם נמוך במעט - אך עדיין ברמה כפולה מהמותר בחוק.