החשוד ברצח אמו ובדקירת חברתו בקריית אתא הודה ושחזר: "חשבתי שהיא בוגדת בי"

רועי אוחנה מקריית אתא, שחשוד ברצח אמו ודקירת חברתו ושני גברים נוספים, הודה הערב במעשה ושיחזר את האירוע. "רציתי להיפרד ממנה ואמי נקלעה לוויכוח", סיפר לשוטרים בחקירה. "הרגשתי בן חורג"

רועי אוחנה, תושב קריית אתא בן 25, שנעצר בתחילת השבוע לאחר מסע טירוף במהלכו על פי חשד רצח את אמו בתיה אוחנה, פצע את חברתו שני יגודניק, ושני עוברי אורח נוספים - הודה היום בחקירתו ושחזר את המעשים המיוחסים לו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

גורם במשטרה סיפר כי בחקירתו טען אוחנה שביצע את המעשים על רקע רומנטי, לאחר שהתעוררו בו ספקות בנוגע למידת נאמנותה של חברתו אליו. "עשיתי זאת כי חשבתי שהיא בוגדת בי". לדבריו, הוא רצה להיפרד ממנה וניסה לדקור אותה, כשאמו, שניסתה להפריד בין השניים - נקלעה לוויכוח . "הרגשתי בן ואח חורג", אמר אוחנה לשוטרים.

חברתו לשעבר של אוחנה: "לא כועסת"

שני יגודניק, חברתו של אוחנה, אמרה לאחר האירוע ממיטתה בבית החולים כי היא אינה שונאת אותו או כועסת עליו. בשיחה עם עיתונאים היא ניסתה לשחזר את החוויה הטראומתית שעברה וסיפרה כי "רועי הוא בחור נורמלי וטוב שהתייחס אליי יפה". כשנשאלה אם היו לו התקפות עצבים, השיבה: "כמו כל בן אדם אחר, לא משהו חריג".

החשוד ברצח וחברתו (פייסבוק)

"נכנסו לחדר ואז הוא החל לדקור אותי", סיפרה. "התעלפתי ואני לא ממש זוכרת מה קרה. סיפרו לי שאמו הצילה אותי". היא סיפרה שהיא ורועי היו בקשר כשישה חודשים והבהירה כי היו לבן זוגה בעיות כספיות, אבל זה לא מה שגרם לו לעשות את המעשה הנורא: "לא ציפיתי בחלומות הכי גרועים שהוא יעשה משהו כזה".

כשנשאלה אם היו דברים שיכולים להצביע על משהו כזה, היא השיבה נחרצות שלא: "הוא התנהג רגיל ושמח על כך שאמו שוחררה מבית החולים". לשאלה האם היא שונאת אותו אחרי מה שקרה היא השיבה: "לא" ואמרה גם כי לדעתה לא מדובר במעשה מתוכנן.