חברתו של הדוקר: "לא כועסת"

חקירת מסע הדקירות הרצחני בקריית אתא הולכת ומסתעפת היום, כשבני משפחתו של רועי אוחנה, החשוד בביצוע המעשים, סיפרו עליו כי הוא בחור נורמטיבי שהיה קרוב לאמו. כעת גם חברתו מצטרפת למגנים עליו – "בחור נורמלי שהתייחס אליי יפה"

שני יגודניק, שחברה רועי אוחנה חשוד כי דקר אותה ורצח את אמו בתיה אוחנה, אומרת היום ממיטתה בבית החולים כי היא לא שונאת אותו או כועסת עליו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

שני, שנפגעה קשה אתמול לאחר שנדקרה בידי רועי, הועברה היום ממחלקת טיפול נמרץ למחלקה הכירורגית בבית החולים רמב"ם, כשמצבה מוגדר בינוני. היא שוכבת כעת באותה מחלקה שבה הייתה מאושפזת עד לפני כמה ימים אמו של רועי, שהשתחררה מבית החולים לאחר שהתבשרה כי התגברה על מחלת הסרטן.

בשיחה עם עיתונאים היא ניסתה לשחזר את החוויה הטראומתית שעברה וסיפרה כי "רועי הוא בחור נורמלי וטוב שהתייחס אלי יפה". כשנשאלה האם היו לו התקפות עצבים, היא השיבה: "כמו כל בן אדם אחר, לא משה חריג".

"נכנסו לחדר ואז הוא החל לדקור אותי", אמרה על התקיפה. "התעלפתי ואני לא ממש זוכרת מה קרה. סיפרו לי שאמו הצילה אותי". היא סיפרה שהיא ורועי בקשר כ-6 חודשים והבהירה, בתשובה לשאלה בנושא, כי היו לבן זוגה בעיות כספיות, אבל זה לא מה שגרם לו לעשות את המעשה הנורא: "לא ציפיתי בחלומות הכי גרועים שהוא יעשה משהו כזה".

כשנשאלה האם היו דברים שיכולים להצביע על משהו כזה, היא השיבה נחרצות שלא: "הוא התנהג רגיל ושמח על כך שאמו שוחררה מבית החולים". לשאלה האם היא שונאת אותו אחרי מה שקרה היא השיבה: "לא" ואמרה גם כי לדעתה לא מדובר במעשה מתוכנן.

בני הזוג בימים טובים יותר (פייסבוק)

ליד מיטתה נמצאים חוקרי המשטרה שממשיכים לתשאל אותה ולנסות לעלות על מידע שיוביל למה שגרם למסע הטירוף. בני משפחתה מקיפים את מיטתה ועדיין מתקשים לספק הסבר באשר למעשיו של רועי. אחיה של שני אמר לחדשות 2 באינטרנט: "אני לא יודע למה זה קרה. התקשרו אליי מבית החולים ואמרו לי שאחותי נדקרה. באתי לבית החולים והבנתי ממנה שהם היו מאוד שמחים מזה שאמו של רועי התגברה על המחלה".

אחיה של שני אמר כי לאחר שחזרו לביתם הם נכנסו לחדר, ו"אז הוא נתן לה נשיקה ודקר אותה. היא הצליחה לברוח מהחדר צעקה: 'הוא רוצח אותי' 'הוא רוצח אותי'. אמו ישנה באותה עת וכשהתעוררה היא ניסתה למנוע את הדקירות ואז רועי דקר אותה".