אחיו של החשוד ברצח אמו: "לא יודעים מה עבר לרועי בראש"

בית המשפט האריך ב-8 ימים את מעצרו של רועי אוחנה, הצעיר שדקר אתמול למוות את אמו ופצע את חברתו, ושלח אותו להסתכלות פסיכיאטרית. המשפחה ביקשה להתיר לו להגיע להלוויה, אך השופט סירב. אחיו הגדול: "אנחנו נמצאים בתוך סערה, אין לנו הסבר"

בית משפט השלום בקריות האריך היום בשמונה ימים את מעצרו של רועי אוחנה, בן 25, החשוד ברצח אמו בתיה ובדקירת חברתו שני יגודניק אתמול בקריית אתא. בני משפחתו ההמומים עדיין לא מבינים מה גרם למסע הטירוף של רועי וביקשו מבית המשפט לאפשר לו לקחת חלק בהלווית האם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אוחנה הובא היום לבית המשפט כשהוא אזוק, ידו חבושה ועליה כתמי דם. "אנחנו נמצאים בתוך סערה אין לנו הסבר מה עבר בראשו של רועי, איבדנו את אמי", סיפר אחיו, חי אורגל. הוא אמר כי לא היו כל סימנים מקדימים שיכלו להעיד על אסון מתקרב. "אנחנו לא יודעים על אירוע מקדים שהיה יכול להוביל למסע הטירוף הזה".

חי תיאר את אחיו כאדם שמח, צעיר ואנרגטי, שחלם ללמוד מנהל עסקים. אתמול דווח כי אחד מכיווני החקירה שנבדקים הוא שרועי רצח את אמו כהמתת חסד בשל מחלתה הקשה, אך אחיו מבהיר: "כשקיבלנו עדכון שאמא התגברה על המחלה הוא היה הכי שמח".

אוחנה בבית המשפט. הובא עם כתמי דם (פורת נאסר, חדשות 2)

במשפחה מתנגדים לנתיחת גופת האם

במהלך הדיון דחה בית המשפט את בקשת המשפחה לאפשר לו להשתתף בהלווית אמו - בשל התנגדותה של המשטרה. "אנחנו הולכים עכשיו לשבת שבעה על אמנו, ביקשנו שהוא ישתתף - אבל לא הסכימו", אמר האח. בית המשפט הודיע כי במהלך תקופת מעצרו הראשונה יישלח רועי להסתכלות פסיכיאטרית.

"שוחחתי עם החשוד, הוא לא כל כך מודע למעשיו ולא מרבה לדבר", סיפרה עורכת דינו ראניה סרוג'י לחדשות 2 באינטרנט. בינתיים, במשפחה מתנגדים לביצוע נתיחה לאחר המוות בגופת האם.

אתמול סיפרו בני משפחתו של רועי על אהבה גדולה לאמו ומערכת יחסים טובה עם החברה. רק לפני שבועיים עבר אורגל להתגורר עם יגודניק. "במשפחה מעידים כי זו הייתה מערכת יחסים נפלאה ואהבה עד אין קץ", סיפרה אתמול עורכת דינו ראנייה סרוג'י, על קשריו עם האם. לדברי הסנגורית, לא היתה סיבה לאלימות במשפחה. 

החברה שני יגודניק. "אהבת חיי" (פייסבוק)

החברה כתבה: "לא נפרדים לשנייה"

עמודי הפייסבוק של רועי אוחנה וחברתו שני יגודניק מלאים בגילויי אהבה פומביים. "שבת עם אהבת חיי", כתבה יגודניק בסוף השבוע האחרון. "לא נפרדים לשנייה - אוהבת אותך נסיכי", כתבה בשבוע שעבר. כשעברו השניים להתגורר יחד, בתחילת החודש, הביעה שני את שמחתה. "עוד צעד לעבר העתיד - שיהיה לנו בהצלחה חיים שלי, בבית שלנו", כתבה.

אתמול האהבה נגמרה באסון. אוחנה דקר את אמו בתיה וחברתו שני. השתיים נפצעו באורח קשה, והאם מתה מפצעיה בבית החולים. הוא נמלט מהמקום ובמנסותו פגע ברכב אחר. כששניים מיושבי הרכב העירו לו על נהיגתו - דקר גם אותם ופצע אותם באורח קל. בתום מרדף משטרתי הוא נלכד על ידי מסוק כשהסתתר בשיחים בשדה באזור קריית אתא.