משפחת החשוד ברצח בקריית אתא: "אהב את האם עד אין קץ"

החשוד ברצח אמו ודקירת חברתו ושני אזרחים נוספים הגיע כשהוא אזוק להסתכלות פסיכיאטרית. במשפחתו לא מבינים מה גרם לו לבצע את המעשה ומספרים על מערכת יחסים נפלאה עם האם, וחברה שאהב איתה עבר לגור רק לפני שבועיים

בני משפחתו של החשוד ברצח אמו, בתיה אוחנה, דקירתה של חברתו, שני יגודניק, ושני אזרחים נוספים - לא מבינים מה גרם לו לבצע את המעשה. במשפחה מספרים על אהבה גדולה לאמו ומערכת יחסים תקינה עם החברה - איתה עבר להתגורר רק לפני שבועיים. הלילה הוא הובא כשהוא אזוק להסתכלות פסיכיאטרית בבית החולים רמב"ם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"במשפחה מעידים כי זו הייתה מערכת יחסים נפלאה ואהבה עד אין קץ", סיפרה עורכת דינו ראנייה סרוג'י, על קשריו עם האם. לדבריה, לפי שעה קשה לתקשר עם החשוד בשל מצבו הנפשי, והוא מסרב להתייחס לאירוע. "לא הייתה סיבה לאלימות במשפחה. מערכת היחסים הייתה תקינה לכל דבר", הוסיפה הסנגורית שמונתה לחשוד מטעם הסנגוריה הציבורית.

"תודה על הפינוקים". החשוד וחברתו (פייסבוק)
 

עמודי הפייסבוק של החשוד וחברתו שני יגודניק מלאים בגילויי אהבה פומביים. "שבת עם אהבת חיי", כתבה יגודניק בסוף השבוע האחרון. "לא נפרדים לשנייה - אוהבת אותך נסיכי", כתבה בשבוע שעבר. כשעברו השניים להתגורר יחד, בתחילת החודש, הביעה שני את שמחתה. "עוד צעד לעבר העתיד - שיהיה לנו בהצלחה חיים שלי, בבית שלנו", כתבה.

רגע לכידת החשוד (יחידה אווירית)

בן זוגה של יגודניק הודה לה על סוף שבוע משותף. "שבת אחת הנדירות עברה על כוחותינו", כתב. "נהניתי מכל רגע. יפה שלי, תודה על כל הפינוקים, אני אוהב אותך". והיא הגיבה לו: "חיים שלי, הכל מאהבה. מטורפת עליך".

החשוד צפוי להיות מובא מחר להארכת מעצר בבית משפט השלום בקריות. "הסיבה לתקשורת המוגבלת איתו היא כנראה בעיה נפשית", אמרה עורכת הדין לחדשות 2 באינטרנט.