החשוד ברצח אמו בחקירה: "יום עסל, יום בסל"

האם הצעיר החשוד כי דקר למוות את אמו, פצע את חברתו ודקר עוד שני בני אדם פעל כשהיה באי שפיות זמנית? במשטרה מעריכים כי החשוד, צעיר נורמטיבי ללא עבר פלילי פעל מתוך התקף של טירוף. בחקירתו סיפק הסבר אחד חריג למעשים: "יום אסל, יום בסל"

הצעיר החשוד שרצח את אמו, בתיה אוחנה, ופצע את חברתו ושני בני אדם נוספים ממשיך למעט בדיבור בחדר החקירות. ברגעים הבודדים כשניסה להסביר את מעשיו הסביר לחוקרים: "יום עסל, יום בסל".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האפשרות העיקרית שהמשטרה בודקת כעת היא כי החשוד היה בעת המעשה במצב של אי שפיות זמנית. התקף טירוף שהחל ברצח האם, בתיה אוחנה בת 57, המשיך בדקירת חברתו ולאחר גם שני אזרחים נוספים שברכבם התנגש במנוסתו. זה אולי גם המפתח להבנה מדוע המשיך החשוד להסתתר בשיחים, גם כשהמסוק המשטרתי הבחין בו וקרא לו לצאת.

נמצא מסתתר בין השיחים (יחידה אווירית)

כמו כן בודקים במשטרה את האפשרות כי הרקע לשרשרת האירועים הוא ניסיון המתת חסד שהסתבך. גורמים במשטרה אומרים כי אומנם לא מדובר בכיוון החקירה העיקרי, אך מציינים כי שלוש שעות לפני הרצח הוציא הבן את אמו, החולה במחלה קשה, מבית החולים. כמו כן ציינו שהוא שטיפל בה בשנים האחרונות.

החשוד ברצח (פייסבוק)

שכני המשפחה מעידים כי החשוד היה אדם נורמטיבי בעל יחסים טובים עם אמו. לא היה לו עבר פלילי ולא עבר פסיכיאטרי. במשטרה מתקשים לגשר על הפער בין המעשים הקיצוניים והאלימים של החשוד, לבין הדיווחים כי מדובר באדם נורמטיבי, ולפי מה שמספרים - גם ללא סימנים מקדימים שיכלו לרמוז על המעשה.