תעלומה: מה גרם לבן לדקור למוות את אמו?

המשטרה ממשיכה בחקירתו של צעיר בן 25, החשוד כי רצח את אמו ולאחר מכן דקר את חברתו ושני עוברי אורח. החשוד ממשיך לשמור על זכות השתיקה, ובין היתר נבדקת האפשרות כי פגע באמו בניסיון להמתת חסד, מאחר שהייתה חולה במחלה קשה

חוקרי תחנת זבולון במשטרה עדיין מנסים להבין מה גרם לצעיר בן 25, ללא עבר פלילי, לפתוח במסע דקירות בקריית אתא, שבשיאו דקר למוות את את אמו למוות ופצע את חברתו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מהמשטרה נמסר כי החשוד ממשיך לשמור על זכות השתיקה, וכי הם בודקים את כל כיווני החקירה. מהפרטים הראשונים עולה כי החשוד הגיע לבקר את אמו, שסובלת ממחלה קשה מאוד. נבדקת אפשרות כי הבן דקר את האם כדי לבצע המתת חסד, אולם לא נשלל החשד כי הרצח התרחש בשל עימות בין השניים.

לפי החשד, לאחר שדקר את אמו התפתח ככל הנראה עימות בינו לבין חברתו, שניסתה להתערב באירוע. אז דקר גם אותה, נכנס לרכבו ופתח במנוסה. תוך זמן קצר הוא התנגש ברכב אחר.

יושבי הרכב העירו לו על התנהגותו הפרועה, אז דקר גם אותם החשוד ונמלט אל השדות. שוטרי תחנת זבולון פתחו במצוד אחריו. הוא אותר לבסוף על ידי מסוק כשהוא מתחבא בין השיחים בשטח פתוח, סמוך למבנה נטוש.  

שכני המשפחה מעידים כי החשוד היה אדם נורמטיבי בעל יחסים טובים עם אמו. מהחקירה עלה כי לחשוד אין עבר פלילי אור רקע של בעיות נפשיות. בחקירתו הוא ממשיך להכחיש כל קשר למעשה, ושומר לפי שעה על זכות השתיקה. בזירות הדקירה נמצאו סכין אחת בעזרתה דקר את האם והבת, וסכין נוספת בה דקר את יושבי המכונית בעת מנוסתו. חקירת האירוע נמשכת.