חשד בקריית אתא: רצח את אמו ודקר את חברתו

צעיר בן 25 מקריית אתא חשוד שדקר בצהריים את אמו וחברתו. האם מתה מפצעיה והחברה נפצעה באורח קשה. בעת שברח מהזירה בנסיעה, התנגש החשוד ברכב אחר, דקר גם את שני יושביו ופצע אותם באורח קל. הוא נמלט ברגל מהזירה ונתפס על ידי כוחות המשטרה זמן קצר לאחר מכן בשטח פתוח בעיר

רצח בקריית אתא: גבר בן 25 חשוד כי דקר למוות בצהריים את אמו ופצע את חברתו בת ה-25 ברחוב אביגדור עשת בעיר ולאחר מכן נמלט מהמקום. במנוסתו התנגש ברכב ודקר גם את יושביו, שני גברים כבני 40 ופצע אותם באורח קל. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

צוותים של מגן דוד מרחב כרמל שהוזעקו למקום העניקו לשתיים טיפול ראשוני. "כונן איחוד הצלה שגר בסמוך לזירה שמע צעקות לעזרה, מיהר החוצה וגילה שתי נשים שוכבות בשלולית דם", סיפר לחדשות 2 באינטרנט כונן איחוד הצלה נפתלי רוטנברג.

על פי הערכות ראשוניות, החל הצעיר להתקיף את אמו, כשהרקע לסכסוך עדיין לא ידוע. האם חולה במחלה קשה, ועל פי החקירה הראשונית ייתכן כי הדקירה אירעה בעקבות ויכוח או כניסיון לביצוע המתת חסד. חברתו של החשוד ניסתה ככל הנראה להתערב ולהפריד בין החשוד לאמו, אז דקר החשוד גם אותה.

בת הזוג של הרוצח (באדיבות המשפחה)

"כשהגעתי למקום מיהרנו להעניק להן טיפול מציל חיים ולאחר מכן הן פונו בניידת טיפול נמרץ לבית החולים רמב"ם. הנשים נמצאו בכניסה לבית השכנה. הייתה סערה מאוד גדולה בבניין", הוסיף.

שכני המשפחה מעידים כי החשוד היה אדם נורמטיבי בעל יחסים טובים עם אמו. לא היה לו עבר פלילי ולא עבר פסיכיאטרי.

החשוד בדקירה (באדיבות המשפחה)

האם פונתה לבית החולים במצב קשה מאוד, כשהיא סובלת מדקירות בבטן ובחזה. היא הועברה לניתוח, אך לבסוף מתה מפצעיה על שולחן הניתוחים. הצעירה פונתה במצב קשה כשהיא סובלת מדקירות בחזה, ומטופלת בחדר הלם.

לאחר התאונה, במהלכה דקר את יושבי הרכב, החשוד במעשה נמלט מהזירה ברגל. רק בתום מרדף בסיוע מסוק הצליחו שוטרי תחנת זבולון לאתר אותו בשטח פתוח בעיר ולעצור אותו. מפרטים ראשונים עולה כי לחשוד אין עבר פלילי.

זירת הדקירה בקריית אתא. היום (חדשות 2)

מסוק משטרתי איתר את החשוד במנוסתו בשטחים הפתוחים ליד העיר. הוא נעצר לבסוף על ידי לוחמי יס"מ, כשהחשוד התנגד. הוא ממשיך להכחיש כל קשר למעשה, ושומר לפי שעה על זכות השתיקה. בזירות הדקירה נמצאו סכין אחת בעזרתה דקר את האם והבת, וסכין נוספת בה דקר את יושבי המכונית בעת מנוסתו. חקירת האירוע נמשכת.