בת ים: גבר דקר את אשתו - ונורה ע"י שוטר

אישה כבת 60 הגיעה למשטרת מרחב איילון והתלוננה כי אביה מאיים באלימות על אמה. כשהשוטר הגיע למקום הוא הבחין בו אוחז בסכין ומאיים על האישה כבת 80. לאחר זמן קצר הוא דקר אותה, והשוטר בתגובה ירה בו ופצע אותו בינוני

זירת הירי בבת ים, היום (חדשות 2)

שוטר ממרחב איילון ירה בקשיש בשנות ה-80 לחייו כשזה אחז בסכין ודקר את אשתו בפלג גופה העליון שנפצעה קל בשדרות ירושלים בבת ים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע החל כשאישה כבת 60 הגיעה לתחנת משטרת מרחב איילון והתלוננה שאביה בשנות ה-80 לחייו תוקף את אמה. ניידת משטרה ליוותה את האישה בחזרה לביתה, שם דרך החלון זיהה השוטר את האב אוחז בסכין ומאיים על אישתו.

המשטרה פתחה בחקירה (חדשות 2)

לאחר שהשוטר הזהיר אותו והורה לו לזרוק את הסכין, דקר האיש את האישה ופצע אותה קל. בעקבות האירוע, ירה השוטר ברגליו של הקשיש ופצע אותו בינוני. כוחות מד"א שהגיעו למקום פינו את הגבר והאישה לבית החולים וולפסון בחולון. כוחות משטרה נמצאים במקום וממשיכים לחקור את נסיבות האירוע.

"קיבלנו בסביבות השעה 16:00 קריאה להגיע לאירוע ירי בבת ים. הגעתי יחד עם הצוותים הראשונים שהגיעו לזירה, שם מצאנו אישה עם פצעי דקירות בגב, וגבר עם פצעי ירי בפלג גוף תחתון. התחלנו לטפל בהם בדירה, ופינינו אותם במצב יציב", סיפר לחדשות 2 באינטרנט פרמדיק מד"א אפי בר.