עכו: צעירה עיוורת הוכתה ללא סיבה בגינה ציבורית

מדוע הותקפה עיוורת תושבת עכו בגן ציבורי אמש? על השאלה הזו מנסים כעת לענות גם שוטרי תחנת עכו, לשם הגישה הצעירה תלונה בעניין. אמש היא הגיעה לבלות בגינה העירונית, אך שלוש צעירות החלו להתקיף אותה, מסיבה שעדיין איננה ברורה. גם כשהציגה את תעודת הנכה שלה, הן לא חדלו ממעשיהן

הותקפה על ידי 3 נערות (רפעת עכר)

תושבת עכו בשנות ה-20 לחייה הגיעה אמש בשעות הערב לגינה עירונית ובה מתקני שעשועים ברחוב יאנוש קורצ'ק בעיר יחד עם קרובת משפחה. לפתע התנפלו עליה שלוש צעירות בלי סיבה, הכו אותה וגרמו לה לחבלות בכל חלקי גופה. גם כשהציגה את תעודת הנכה שלה, הן לא הפסיקו להכותה. המשטרה פתחה בחקירה בעקבות תלונה שהוגשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אמבולנס של מד"א הוזעק למקום וצוות הפרמדיקים העניק לצעירה שהותקפה טיפול רפואי ראשוני ופינה אותה לבית החולים בנהריה. אחיה, אחמד שעבן, סיפר לחדשות 2: "אחותי הגיעה לגינה ולפתע, ללא כל סיבה, תקפו אותה שלוש הצעירות והסבו לה פציעות רבות ונזק. היא הציגה בפניהן את תעודת העיוורת שלה, אך הן המשיכו להכות אותה שוב ושוב, עד שהיא התעלפה ופונתה לבית חולים".

הפגיעות שספגה הצעירה (רפעת עכר)

הצעירה סיפרה כי בזמן ששיחקה במקום, הפתיעו אותה הנערות ודרשו ממנה ללכת. כשענתה להן שהגיעה לבלות שם כמו כולם וסירבה לצאת - הן החלו להכות אותה. מפקד תחנת עכו, סנ"צ ויקטור בוסקילה אישר כי אכן הוגשה תלונה בעניין לתחנת המשטרה והתיק נמצא בבדיקה. השוטרים מחפשים כעת אחר החשודות.